کد خبر : ۱۸۸۳۶۹
فردا انجام می شود؛
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
معاون وزیر نفت در امور گاز و جمعی از مدیران شرکت ملی گاز ایران به همراه رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خوزستان 25 طرح گازرسانی را افتتاح می کنند.

افتتاح 25 طرح گازرسانی در خوزستان

به گزارش بورس نیوز، حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت در امور گاز و جمعی از مدیران شرکت ملی گاز ایران در کنار فریدون حسنوند، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، فردا (پنجشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه) در خوزستان ۲۵ طرح گازرسانی را به همراه غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و محلی، افتتاح خواهند کرد.

این طرح‌ها شامل گازرسانی به ۱۷۴ روستای استان خوزستان واقع در شهرهای اهواز، اندیمشک، حمیدیه، شوش، ماهشهر و خرمشهر در قالب ۲۵ پروژه با هزینه‌ای بیش از یک میلیارد و ۵۹۶ میلیون ریال است که به صورت ویدئوکنفرانس و به‌طور هم‌زمان به بهره‌برداری می‌رسند.

اجرای یک هزار و ۲۶۶ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب ۱۴ هزار و ۷۷۵ انشعاب از مشخصات این پروژه‌ها هستند که با بهره‌برداری از آنها، ۱۵ هزار و ۶۰۴ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

افزون بر این، عملیات اجرایی پروژه فاز نخست الوار گرمسیری نیز با هزینه ۲۶۰ میلیارد ریال آغاز می‌شود که برای این فاز ۶۸ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع با ۸۵۰ انشعاب پیش‌بینی شده است تا ۸۸۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند شوند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: