تعداد بازدید : ۴۱۷۴
کد خبر : ۱۸۸۵۳۱
بررسی بورس نیوز از وضعیت فرآیند داوری جشنواره وب و موبایل ایران ؛
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
به طور معمول فرآیند داوری در هر رویداد و مسابقه ای مورد انتقاد شرکت گنندگان قرار می گیرد اما باتوجه به برگزاری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در روزهای اخیر نظرات شرکت کنندگان این جشنواره را رد گفت وگو با بورس نیوز می خوانید.

به گزارش بورس نیوز، جشنواره وب و موبایل ایران که هرساله با ده‌ها هزار شرکت‌کننده برگزار می شود بعنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف محسوب می شود که از زمان تاسیس تاکنون نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته است.
در این جشنواره هرساله یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل در گروه های مختلف، با رای داوران برگزیده و تندیسی را دریافت می کنند.

در یازدهمین دوره این جشنواره که در سال جاری برگزار شد نیز شرکت‌های حاضر در جشنواره در پنج شاخه محتوا و خبری، سازمانی و اطلاع رسانی، کسب و کار، بهترین اپلیکیشن موبایل و گروه‌های ویژه تقسیم‌بندی و برترین آن‌ها از دو دیگاه داوری و مردمی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند که  نظرات شرکت‌کنندگان در این جشنواره را در خصوص فرآیند داوری در ذیل می‌خوانید.

در این خصوص آرمان والی مدیر وبسایت چطور در گفت‌وگو با بورس‌نیوز گفت: فرایند داوری جشنواره مناسب بود اما وبسایت‌ها و تیم‌های دیگری که لایق جایزه باشند نیز در حال فعالیت هستند.

علیرضا صادقیان موسس نت‌برگ نیز با بیان اینکه باتوجه به گزارش‌های ارسالی روش‌های خوب و موثری برای داوری این جشنواره انتخاب شده است، افزود: همیشه در جشنواره‌ها و مسابقات مختلف در مورد فرآیند داوری و شاخص‌هایی که باید مورد ارزیابی قرار گیرند انتقاداتی مطرح می‌شود.

میلاد نوری داور جشنواره وب و موبایل نیز گفت: در هر دسته‌بندی این جشنواره 4 یا 5 کاندید در بخش موبایل و وبسایت شرکت کردند.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در یازدهمین جشنواره وب و موبایل مورد ارزیابی 30 داور قرار گرفته اند، افزود: در سال جاری ضعف ها و انتقادات مطرح شده در سال های گذشته برطرف شدند و روند داوری نیز تخصصی‌تر انجام شد.

در پایان علی جدیدی طرح وب و برگزیده یازدهمین جشنواره وب و موبایل نیز در خصوص وضعیت فرآیند داوری این جشنواره به خبرنگار بورس نیوز گفت: عمومی شدن وبسایت‌ها موجبات درگیر شدن آن‌ها با سلایق مختلف را فراهم می کند اما در این جشنواره 5 کاندید نهایی در کنارهم قرار خواهند گرفت که در اینصورت داوران می توانند براساس معیارهای تعیین شده وب سایت‌های برتر را معرفی کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: