تعداد بازدید : ۱۰۳۶
کد خبر : ۱۸۹۳۳۸
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
برای سال 98 پیش‌بینی‌می‌شود که رویکرد کلی بازار به سمت سهم‌های بنیادی گام بردارد.


حیدرزاده

مهدی حیدرزاده مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا درباره ارزیابی خود از بازار‌سرمایه در گفت‌و‌گو با بورس نیوز، اظهار کرد: بازار طی روزهای اخیر با یک تهدید مواجه شد اما تسویه آخر سال تهدید ویژه‌ای نیست؛ اگر بخواهیم به این نوع تسویه‌ها امتیاز دهیم، ممکن است 30 درصد عرضه‌ها را افزایش دهد اما تا آخر سال بازار به طور کلی مثبت ارزیابی می‌شود.

وی در این باره که بازار در پی چه سهم هایی حرکت می کند، بیان کرد: اینکه به سمت چه سهم‌هایی حرکت می‌کند کمی چالش برانگیز است؛ از سهم ویژه‌ای نمی‌توان حمایت کرد و به اینگونه به‌نظر می‌رسد که درحال حاظر به سهم‌های بزرگ کمی توجهی شده اما در نهایت صنایعی که تا الان بازدهی ویژه‌ای نداشتند کمی وضعیت بهتری خواهند داشت. 

این کارشناس بازارسرمایه افزود: وضعیت بانک‌ها در آخر سال‌ها زیاد جذاب به نظر نمی‌رسد زیرا فروشنده‌ها نقدشونده‌ترین را برای فروش انتخاب می‌کنند و با توجه به اخباری که برای سال 98 داریم رویکرد کلی بازار به سمت سهم‌های بنیادی گام بردارد.

مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا درباره وضعیت پتروشیمی ها و گروه فلزات گفت: به طور کلی وضعیت این دو گروه مثبت ارزیابی می‌شود زیرا صنایع پربازدهی در سال آینده نسبت سایر سهم‌های بازار خواهند بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: