تعداد بازدید : ۱۰۸۴
کد خبر : ۱۸۹۳۶۰
ساعت پنج‌ونیم/ 100؛
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به دلاری که سودای پرواز شب عید دارد و بانکی که برای افزایش سرمایه پله‌های بانک‌مرکزی را بالا و پایین می‌کند.
خبری از 2 صندوق در بسته/ پذیره‌نویسی‌ای به نام بورس به کام دولت!

به گزارش بورس‌نیوز، سال 98 بازارسرمایه شاهد 2 صندوق به‌عنوان بازار جدید در بورس خواهیم بود که احیانا در راستای کمک به بازار طی نیمه نخست سال جاری برای گسترش بازار کمک شایانی خواهد کرد. البته گزارش‌های تکمیلی را طی «ساعت پنج‌ونیم» آینده اطلاع رسانی می‌شود.

اوراقی به نام بورس‌انرژی اما هیچ!
امروز شنیده شده که پذیره‌نویسی اوراقی برای بورس‌انرژی در دستور کار قرار گرفته اما نکته جالب آنجاست که ماهیت تامین مالی تغییری در میزان استقبال خریداران از عرضه نفت خام ایجاد نمی‌کند، حال باید دید که اصلا چرا پذیره‌نویسی که اصلا فروشنده‌ای را اضافه نمی‌کند و یا اینکه آیا پذیره‌نویسی برای دل خوش دولت بوده یا امر دیگری.

تجارت در پی بازکردن گره کور!!!
طبق شنیده‌ها از راه‌پله‌های سخنگو، بانک تجارت در پی مجوز از بانک مرکزی و هنوز نتوانسته تمام پله‌های ساختمان میرداماد را بالا برود اما فرصت کافی برای طی کردن پله‌های این ساختمان چندان وجود ندارد زیرا هیات مدیره بانک تاریخ مجمع را اعلام کرده و اگر تا پیش از این تاریخ مدارک تکمیل و مجوز افزایش سرمایه صادر نشود، بانک نمی‌تواند مجمع مورد نظر را برگزار کند.

اختلاس پترویی و جیب ایرانی
معمولا تفریح بزرگ ایرانی، تعیین میزان سهم هر ایرانی از آن اختلاس بوده و باید گفته شود که هر ایرانی مبلغ یک میلیون و 252 هزار تومان در صورت تقسیم مساوی این اختلاس، پول نقد می‌رسید اما نکته جالب آنجاست که حتی تو سایت ترانسفر مارکت قیمت بسیاری از باشگاه‌های بزرگ دنیا مانند غول‌های اسپانیا، فرانسه و حتی برخی تیم‌های انگلیسی از این میزان تخلف کمتر است، باشد که در کانادا رستگار شویم.

دلار خیال پایین آمدن ندارد
امروز در بازار تهران، هر دلار به قیمت 13160 تومان معامله شد و همانند روزهای گذشته، دلار قصد پایین آمدن از ارتفاع 13 هزارپایی را ندارد اما؛ دوستان بانک مرکزی  با توجه به مدیربت خودشان می توانند از گرانی دلار در ایام باقی مانده سال، جلوگیری کنند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: