تعداد بازدید : ۱۴۷۴
کد خبر : ۱۸۹۴۳۹
ساعت پنج‌ونیم/ 101؛
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به دلاری که در پله 13، زمین‌گیر شد تا چاشنی دلپذیر سهامداران بر کف پله‌های قیمت‌ هر سهم.
خبری خوش از ساکنان برج سپهر/ خلبانی با چتر نجات!

به گزارش بورس‌نیوز، در بسیاری از سکانس‌های فیلم‌های جنگی قدیمی، شاهان، فرماندهان در صف نخست جنگ عرض‌اندام می‌کردند یعنی ریسک وجود در میادین جنگی را به تن می‌خریدند و مُردن بر روی تخت که هیچ، حتی حضور در ته صف جنگی نیز برای آنها بی‌کلاسی بود.
امروز مداوم زمانی که بر طبل جنگ اقتصادی کوبیده می‌شود، به‌جای فرماندهان سلطان‌ها و اختلاسیون در صف نخست قرار گرفته و به‌جای حرکت‌های روبه‌جلو لشگر را به عقب‌نشینی هدایت می‌کنند که اتفاقا آنجا خندق بلایی است که برای دشمن کنده شده یعنی این جماعت علنا خودشکی را تقدیم به هم‌قبیله‌ای‌های خود می‌کنند.
کمی دور شویم از سلطنت دوران اختلاسیون اما بسیاری از شرکت‌ها و حتی بانک‌هایی که امروز مردم زیر چتر سهامداری آنها قرار گرفته یا حتی سپرده‌گذاری انبوه را در نزد آن بانک دارند، کوچکترین شراکتی در تصمیم‌گیری‌های خود ندارند و تنها برای سرمایه هزاران سهامدار تصمیم می‌گیرند و تنها وظیفه آنها انتقال ریسک بوده و حقوق میلیونی و نجومی را هم دریافت می‌کنند.
چنین رویکردی همانند آن خلبانی بدی است که مسافران را با شتابی برق‌آسا به ته دره می‌برد بنابراین تا زمانی که این مدیران ریسک را به جان نخرند و از پشت میزهای عریض خود بلند نشوند، هیچگاه سهامداران آنها منتفع نخواهد شد.

طلسمی در جیب ساکنان برج سپهر
رئیس برج سپهر امروز خبر نرخ تسعیر ارز را از زبان رئیس‌الروسای ساکن میرداماد تا هفته آینده اعلام کرد و احیانا به‌محض ثبت این افزایش سرمایه، این بانک افزایش سرمایه دیگری از محل آورده را در دستور کار دارد که رقم قابل‌توجهی است.

کف قیمتی چاشنی این‌روزهای بازار
متاسفانه اکثریت دوست ندارند سهمی را در کف قیمتی بخرند و کمی سهامداری کنند و اکثرا دنبال این هستند حتی شده در صف خرید بخرند ولی از فردایش سهم باز صف خرید باشد وگرنه همین بترانس 500 تا 550 تومانی را بعدا نگاه کنید تا بعدها خبری از آن بشنوید.

ایستاده بر نردبان 13
دلار که این روزها بازی نوسانی را حول محور 13 هزارتومان می‌گذراند در بسیاری از شهرها حتی از پله 13 نیز پایین آمده و عکس بسیاری از انتظارات و بر میل ما روند کاهشی را در پیش گرفته و طبق آخرین آمارها قیمت دلار با 50 تومان افزایش نسبت به قیمت قبل و 50 تومان کاهش نسبت به قیمت اول وقت امروز امروز 13 هزارتومانی شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.