تعداد بازدید : ۹۱۱
کد خبر : ۱۸۹۴۵۶
پنجاهمین نشست «یک دیدار، یک عرضه» برگزار شد؛
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
بیمه معلم با جهشی چشمگیر در فعالیت های خود برای بورسی شدن آماده شده است.

ورود بیمه معلم به بازار دوم فرابورس

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، در پنجاهمین نشست خبری فرابورس مدیران بیمه معلم برای معرفی مجموعه خود حضور پیدا کردند که در این نشست غلامرضا حیدری کرد زنگنه رئیس هیات مدیره بیمه معلم با اعلام این خبر که شفافیت سودرسانی و افزایش فعالیت‌های بیمه معلم جزو شاخص‌هایی است که می تواند فعالان بازار سرمایه را برای خرید سهام بیمه معلم ترغیب کند.

وی بیمه معلم را شرکتی بانشاط و فعال در بازار بیمه‌ای کشور دانست و افزود: تمامی سهامداران این نوید را می‌دهند که سال 98 روزهای بهتری برای مجموعه و عملکرد آن به دنبال خواهد داشت و تمام پیش‌بینی‌های انجام شده نیز محقق می‌شود.

رئیس هیات مدیره بیمه معلم درباره دستاوردهای این مجموعه در سال 97 گفت: دو پروژه مهم مخابرات و شرکت ملی نفتکش ایران از مهمترین برنامه های مجموعه بود که در اختیار بیمه معلم قرار گرفت و خوشبختانه این خبر خوش را می دهم که در سال آینده نیز شرکت در مناقصات دیگری حضور خواهد یافت که انشاالله همگی برنده خواهیم شد.

محمد ابراهیم تحسیری، مدیرعامل بیمه معلم در این نشست گفت: ما اولین شرکت خصوصی بیمه در کشور بودیم و در سال 74فعالیت خود را با نام سرمایه گذاری و فعالیت آغاز و در سال 84 به بیمه معلم تغییر دادیم.

وی ادامه داد : تا قبل از سال 84 بیمه معلم تنها در رشته های بیمه اعتباری فعال بود اما از آن سال به بعد تمام بیمه ها را تحت پوشش خود قرار دادیم.

مدیرعامل بیمه معلم تصریح کرد: سرمایه فعلی شرکت 150 میلیارد تومان است که در سال آینده براساس تصمیم‌گیری مجمع عمومی این سرمایه به 300 میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

تحسیری درباره عملکرد بیمه معلم در سال های گذشته گفت: در حال حاضر ما جزو 9 شرکت بیمه ای کشور هستیم و از لحاظ بیمه ای رتبه سوم را داریم.

وی ورود به بازار سرمایه را جزو اهداف شرکت دانست و افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده تمام سود پیش بینی شده در سال جاری محقق شده است و 150 میلیارد سرمایه جدید در دو مرحله از محل آورده نقدی و مطالبات تامین خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: