تعداد بازدید : ۹۲۱
کد خبر : ۱۸۹۵۶۴
عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه در چند روز اخیر وضعیت توزیع گوشت گرم بدتر از هفته‌های گذشته شده و این مسئله موجب اعتراض مردم و خریداران شده است.

به گزارش بورس نیوز، مجید کیانپور از نحوه مدیریت در توزیع گوشت انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه در چند روز اخیر وضعیت توزیع گوشت گرم بدتر از هفته‌های گذشته شده و این مسئله موجب اعتراض مردم و خریداران شده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در خانه ملت ادامه داد: با تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار، گوشت گرم تنها توسط یک شرکت به صورت انحصاری به مردم فروخته می‌شود، این در حالی است که گوشت گرم تولید داخل تا هفته گذشته، در تمام فروشگاه‌های زنجیره‌ای به مردم عرضه می‌شد هر چند ایراداتی داشت که باید برطرف می‌شد.

وی با انتقاد از ایجاد انحصار در فرآیند عرضه گوشت گرم، گفت: ایجاد انحصار برای یک فروشگاه جهت عرضه گوشت گرم تولید داخل موجب شده که صف‌های طولانی برای خرید گوشت ایجاد شود، این در حالی است که مسئولان می‌توانستند با مدیریت درست زمینه را برای توزیع عادلانه این محصول فراهم کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: متأسفانه طبق بررسی‌های صورت گرفته، از زمان محدود کردن فروشگاه‌ها برای عرضه گوشت، قیمت یک بسته گوشت گرم تولید داخل چند برابر شده است، از این رو مشخص نیست که مدیران مربوطه چه اهدافی را برای انحصاری کردن عرضه گوشت دنبال می‌کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: وزارت صمت و ستاد تنظیم بازار با توجه به فرا رسیدن عید نوروز، باید هر چه سریع‌تر زمینه را برای اصلاح وضعیت کنونی و ایجاد یک سامانه عادلانه جهت توزیع کالاهای اساسی از جمله گوشت گرم فراهم کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: