تعداد بازدید : ۵۱۳۳
کد خبر : ۱۸۹۶۱۶
بررسی شعبه‌های زنجان، فارس و کرمانشاه این کارگزاری؛
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
کارگزاری آگاه به پشتوانه 14 سال حضور خود در حوزه بازار سرمایه توانسته علاوه بر ارائه خدمات معاملاتی خرید و فروش سهام و اوراق و ... آموزشی‌های بورسی متناسب با نیاز فعالان بازار سرمایه را در اقصی نقاط ایران اسلامی با در اختیار داشتن 32 شعبه در سراسر کشور ارائه دهد.

شعب آموزش بورس

برای موفقیت در هر حوزه ای نیاز به آموزش و تجربه است و برای موفقیت در بورس نیازمند آموزش بورس و کسب تجربه در این زمینه هستید.

شاید شما ساکن شهر تهران نباشید و در دیگر نقاط کشور عزیزمان ایران زندگی کنید.

این خود یکی از معضلات آموزش و یادگیری در کشور ماست که آموزش‌های خوب و قابل قبول معمولاً در کلان شهرها ارائه شده و در سایر نقاط کشور آموزش‌های مطلوبی در سطح قابل قبول برگزار نمی‌شود، اما خبر خوب اینجاست که کارگزاری آگاه به پشتوانه 14 سال حضور خود در حوزه بازار سرمایه توانسته علاوه بر ارائه خدمات معاملاتی خرید و فروش سهام و اوراق و ... آموزشی‌های بورسی متناسب با نیاز فعالان بازار سرمایه را در اقصی نقاط ایران اسلامی با در اختیار داشتن 32 شعبه در سراسر کشور ارائه دهد، که تمامی این آموزش‌ها در سطوح عمومی و تخصصی جهت پوشش تمامی نیازهای آموزشی شما هم وطنان عزیز ارائه شده و همچنین برای یکپارچه‌سازی و فراگیر کردن آموزش بورس و تأمین نیاز ساکنان سایر شهرها، دوره‌های آموزشی آنلاین کارگزاری آگاه راه‌اندازی شد که هدف آن برابری آموزشی برای تمامی علاقه‌مندان یادگیری بورس است .

درصورتی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی حوزه بورس در تمامی استان‌های کشور هستید می توانید با مراجعه به صفحه شعب کارگزاری آگاه اقدام به شرکت در دوره‌های آموزش بورس نمایید. برای آشنایی بیشتر شما خوانندگان گرامی صرفاً خدمات چند شعبه کارگزاری آگاه در ادامه معرفی می‌گردد:

آموزش بورس در زنجان 

شعب آموزش بورس

استان زنجان به دلیل وجود پتانسیل های فراوان صنعتی و اقتصادی ازجمله مسگری )ساخت ظروف مسی و تابلوهای زینتی(، ملیله کاری شامل سینی، سرویس بشقاب کاسه و وسایل مصرفی، وسایل زینتی و تابلوهای بی‌بدیل زینتی، چاقوسازی، قلم تراش و گلیم‌بافی جزو استان‌های فعال کشورمان در حوزه صنایع دستی و صنعتی به شمار می‌رود که با توجه به علاقه مردم این استان به فعالیت های اقتصادی، ورود خوبی نیز به حوزه بازارسرمایه و بورس داشته‌اند که روزبه روز نیز بر این تعداد افزوده می شود اما ورود ناموفق به بورس قطعاً درصد ریسک بسیار بالایی را برای این افراد به دنبال دارد. حال با توجه به این پتانسیل، کارگزاری آگاه علاوه بر ارائه خدمات دریافت کد بورسی، ثبت نام و احراز هویت رایگان سجام، دریافت سفارش معاملات اینترنتی، مشاوره در خصوص سرمایه گذاری، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی بورس در زنجان در حوزه های زیر نموده است:

1- همایش آشنایی با بورس در زنجان 

2- تابلو خوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در زنجان 

3- تحلیل تکنیکال مقدماتی در زنجان 

4- تحلیل تکنیکال پیشرفته در زنجان 

5- فیلتر نویسی در دیدبان بازار در زنجان 

6- استراتژی معاملاتی بر مبنای ACD در زنجان

7- مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی در زنجان 

درصورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه آموزش بورس در استان زنجان را دارید می توانید در ساعات کاری با شماره نلفن های 02433339326 و 02433339327 تماس حاصل نموده و یا به آدرس زنجان، خیابان فدائیان اسلام )جاوید(، پلاک ۳ مراجعه نمایید، همکاران ما در این شعبه پذیرای حضور گرم شما هستند.

آموزش بورس در شیراز

شعب آموزش بورس

استان فارس و شهر شیراز را همه به شعرا و ادبای آن می شناسند ولی شاید ندانید این استان به واسطه فرهنگ سازی درست و علاقه مندی مردم این استان به فعالیت های سرمایه گذاری و اقتصادی یکی از فعال ترین استان های کشور در حوزه بورس و بازار سرمایه است. اگر شما اهل این استان هستید و قصد ورود به بورس را دارید، قطعاً نیازمند آموزش های بورسی عمومی و تخصصی هستید تا با بالا بردن دانش بورسی خود بتوانید معاملات مؤثر و مثبتی را رقم بزنید اما شاید از شعبه شیراز کارگزاری آگاه اطلاعات زیادی نداشته باشید که در ادامه به خدمات ارائه شده توسط همکارانمان در این شعبه خواهیم پرداخت. شعبه شیراز کارگزاری آگاه علاوه بر خدمات

دریافت کد بورسی، ثبت نام و احراز هویت رایگان سجام، دریافت سفارش ها معاملات اینترنتی، مشاوره در خصوص سرمایه گذاری آموزش های موردنیاز علاقه مندان به بورس را نیز ارائه می دهد که لیست چند دوره به عنوان نمونه در ذیل آورده شده است:

1- مبانی سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار در شیراز )رایگان

2- تابلو خوانی در شیراز 

3- مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس در شیراز 

4- تحلیل بنیادی در شیراز )همراه با ارائه مدرک(

5- تحلیل تکنیکال مقدماتی در شیراز )همراه با ارائه مدرک)

6- تحلیل تکنیکال پیشرفته در شیراز )همراه با ارائه مدرک)

7- مبانی سرمایه گذاری در آتی سکه در شیراز

درصورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه آموزش بورس در استان فارس را دارید می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل نموده و یا به آدرس های شعبه کارگزاری در شیراز مراجعه فرمانید:

شعبه 1:

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای بلوار شهید چمران، کوچه4 ، ساختمان بهار، طبقه اول، واحد2

07136266327- 07136286201 - 07136266327 - 07136290076

شعبه 2 :

شیراز، معالی آباد، نبش کوچه 31 ، ساختمان اوتانا 2 ، طبقه سوم، واحد 304

071363613640- 07136361365 - 07136290076

همکاران ما در این شعبه آمادگی ارائه خدمات به شما بزرگواران را دارند.

آموزش بورس در کرمانشاه

شعب آموزش بورس

استان کرمانشاه که بزرگ ترین استان کردنشین کشور است، دارای پتانسیل های اقتصادی بالایی بوده و این استان به فراخور دارا بودن کارخانه هایی همچون کارخانه های قند، پالایشگاه کرمانشاه، پالایشگاه نفت آناهیتا، مجتمع پتروشیمی کرمانشاه، کارخانه سیمان غرب، کارخانه سیمان سامان، کارخانه اسیدسیتریک کرمانشاه )تنها کارخانه اسیدسیتریک خاورمیانه( یکی از استان های صنعتی کشور به شما می رود که شاید بتوان گفت یکی از دلایل تمایل مردم این استان به بورس و بازار سرمایه صنعتی بودن استان که به همین دلیل آموزش بورس در کرمانشاه را بیش ازپیش پررنگ می کند. ازاین رو کارگزاری آگاه نیز برای پوشش این خلأ آموزشی در استان کرمانشاه علاوه بر ارائه خدمات دریافت کد بورسی، ثبت نام و احراز هویت رایگان سجام، اقدام به ارائه آموزش های بورسی در قالب دوره های زیر نموده است:

1 - دوره آموزشی آشنایی با بازار سرمایه در کرمانشاه)رایگان)

2 - دوره آموزشی آشنایی با بازار آتی سکه در کرمانشاه

3 - دوره آموزشی تحلیل تکنیکال مقدماتی در کرمانشاه

4 - دوره آموزشی تحلیل تکنیکال پیشرفته در کرمانشاه

5 - دوره آموزشی تابلو خوانی در کرمانشاه

6 - آموزشی فیلتر نویسی در کرمانشاه 

درصورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش بورس در استان کرمانشاه را دارید می توانید با شماره های 0833804358 - 08338104357 - 08338104359 تماس بگیرید.

حاصل نموده و یا به آدرس کرمانشاه، خیابان 22 بهمن، نوبهار کوی 114 ، ساختمان برج شهر، طبقه هفت، واحد دو مراجعه نمایید، همکاران ما در این شعبه پذیرای حضور گرم شما هستند.

منتظر معرفی دوره های آموزش بورس در سایر شعب کارگزاری آگاه باشد.

علی محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۳
کد معرف باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و دریافت 10000 تومان هدیه ثبت نام
https://codemoaref.ir/ads/کد-معرف-باشگاه-کارگزاری-آگاه-as2007/
https://codemoaref.ir/ads/هدیه-نقدی-و-کد-معرف-بآشگاه-آگاه/
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.