تعداد بازدید : ۱۱۲۸
کد خبر : ۱۸۹۸۷۴
گزارش اسفندماه این شرکت بررسی شد؛
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
پس از افزایش نسبی مقادیر فروش سود پرک به عنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات شکلر در بهمن ماه سال 1397 در مقایسه با دی ماه، در اسفند ماه نیز شاهد کاهش مجدد فروش این محصول بودیم.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از افزایش نسبی مقادیر فروش سود پرک به عنوان یکی از اصلی‌ترین محصولات شکلر در بهمن ماه سال 1397 در مقایسه با دی ماه، در اسفند ماه نیز شاهد کاهش مجدد فروش این محصول بودیم.

سود پرک که به عنوان یکی از محصولات جانبی تولید کلر در شرکت نیروکلر محسوب می‌شود و در مصارف مختلفی نظیر شوینده‌ها کاربرد دارد، از اصلی‌ترین محصولات این شرکت از نظر مبلغی و مقداری است.

لازم به ذکر است، کلیه شرکت‌های دارای تاسیسات کلر آلکالی که عمدتا مجتمع‌های پتروشیمی تولیدکننده pvc نظیر پتروشیمی‌های آبادان، اروند بوده نیز از فروشندگان اصلی این محصول در کشور هستند.

کاهش مقادیر فروش سود پرک شرکت کلر ایران در اسفند ماه در مقایسه با بهمن ماه، منجر به کاهش محسوس درآمد شرکت از این حیث شده است.

براین اساس، کاهش 6 درصدی نرخ‌های فروش به همراه کاهش در حدود 26 درصدی مقادیر این محصول در مقایسه با عملکرد بهمن ماه، از عوامل تاثیر گذار بر پوشش مبالغ فروش شرکت در این ماه است.

همچنین افزایش نرخ‌های فروش و درآمدهای این شرکت در سال مالی جاری و عدم رشد چشمگیر مواد اولیه، از جمله پتانسیل‌های سودآوری شکلر در سال مالی جاری خواهد بود.

کاهش مقادیر و مبالغ فروش سود پرک در فروش اسفند ماه «شکلر »

لازم به ذکر است، درآمدهای اسفند ماه134.240 میلیون ریال می باشد و جمع درآمدهای 7 ماهه ابتدایی سال مالی 1398، 916.185 میلیون ریال است.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: