تعداد بازدید : ۷۵۸
کد خبر : ۱۸۹۸۹۷
مدیرعامل افق کوروش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
مدیرعامل افق کوروش گفت: 1349 شعبه از این فروشگاه در بیش از 250 شهر فعالیت دارند و امیدواریم که در سال 98 نیز شاهد افزایش تعداد شعبه ها باشیم.

امیر خسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره ای افق کوروش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز گفت: در پنجمین سالگرد تاسیس افق کوروش این شرکت وارد بازار سرمایه شد.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با بیان اینکه کانال شفافیت که یکی از شاخص‌های بسیار مهم برای شرکت ها محسوب می‌شود، گفت: شرکت‌های بورسی از میزان شفافیت مطلوبی برخوردار هستند و مردم می‌توانند به آنها اعتماد کنند.

فخریان با اشاره به اینکه افق کوروش به‌عنوان نخستین شرکت فروشگاه های زنجیره ای در بازار بورس پذیرفته شده، افزود: این شرکت عناوین پرفروش ترین، بزرگترین وبالاترین میزان بهره‌وری و شاخص فروش را به دوش می کشد.

وی ادامه داد: تاکنون این شرکت توانسته به تعهدات خود در زمینه فروش، میزان فروش، تعداد فروشگاه ها و سودآوری خود در مقابل سازمان بورس عمل کند و امیدواریم در سال آینده نیز برنامه‌های تعیین شده به خوبی انجام شوند.

فخریان با ابراز خرسندی نسبت به بزرگ‌تر شدن خانواده افق کوروش در سال 97، گفت: تاکنون 1349 شعبه از این فروشگاه در بیش از 250 شهر فعالیت دارند و امیدواریم که در سال 98 نیز شاهد افزایش تعداد شعبه ها باشیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته سهامداران زیادی به خانواده افق کوروش پیوستند، ادامه داد: تلاش می‌کنیم در سال 98 خدمات‌رسانی و عملکرد بهتری از این مجموعه حاصل شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: