تعداد بازدید : ۷۸۶
کد خبر : ۱۸۹۹۳۱
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
رئیس کمیسیون عمران مجلس از عملکرد دولت در بحث اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده، انتقاد و گفت: متأسفانه طرح بازآفرینی شهری در مدت اخیر با وجود اظهارات مقامات دولتی پیشرفتی نداشته و این طرح تنها در حد طراحی نرم‌افزار عملیاتی شده است.

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا رضایی کوچی از عملکرد دولت در بحث اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی بافت فرسوده، انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه طرح بازآفرینی شهری در مدت اخیر با وجود اظهارات مقامات دولتی پیشرفتی نداشته و این طرح تنها در حد طراحی نرم‌افزار عملیاتی شده است.

نماینده مردم جهرم در خانه ملت ادامه داد: در طرح بازآفرینی شهری، حدود 2700 محله برای نوسازی شناشایی شده، اما اقدام قابل قبولی برای اجرای عملیات صورت نگرفته است.

وی بیان کرد: در حال حاضر 127 هزار هکتار بافت فرسوده و ناپایدار در کشور وجود دارد که از این میان، حدود 72 هزار هکتار بافت فرسوده و 55 هزار هکتار بافت ناپایدار است.

رضایی کوچی تصریح کرد: بر اساس آمارهای حدود 8 میلیون نفر در مناطق بافت فرسوده و حدود 11 میلیون نفر در سکونتگاه‌های غیررسمی زندگی می‌کنند که این مسئله خود یک خطر و بحران بالقوه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی جزء مناطقی هستند که در زمان بروز بحران‌های طبیعی مانند زلزله دچار سانحه و خسارت می‌شوند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: دولت باید در سال پیش روی تمام برنامه ریزی و تمرکز خود را برای اجرای طرح بازآفرینی شهری و اصلاح ساختار شهرها قرار دهد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: