تعداد بازدید : ۹۲۱
کد خبر : ۱۹۰۱۰۴
عملکرد این سرمایه‌گذاری در سال مالی گذشته بررسی شد؛
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
شرکت سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه 1397 موفق به کسب سود خالص 1.811 میلیارد ریالی شد که این مبلغ در مقایسه با سال پیش از آن، رشد 63 درصدی را نشان می‌دهد.

کسب سود 362 ریالی «وسکاب» در سال 1397

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری نور کوثر ایرانیان در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه 1397 موفق به کسب سود خالص 1.811 میلیارد ریالی شد که این مبلغ در مقایسه با سال پیش از آن، رشد 63 درصدی را نشان می‌دهد.

جمع درآمدهای عملیاتی شرکت در این سال، مبلغ 1.856 میلیارد ریال بوده است که شامل مبلغ 634 میلیارد ریال سود سهام دریافتی از شرکت‌‌های سرمایه‌پذیر، 290 میلیارد ریال سود تضمین شده (سود سپرده بانکی و همچنین سود اوراق بادرآمد ثابت) و همچنین مبلغ 847 میلیارد ریال سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها بوده است که این مبلغ در مقایسه با سال قبل، رشد بیش از 600 درصدی را نشان می‌دهد و در واقع عامل اصلی رشد سود خالص شرکت نسبت به سال 1396 را می‌توان افزایش بیش از 6 برابری سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها عنوان کرد.

سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها عمدتا از محل فروش سهام شرکت‌های فولاد مبارکه، پتروشیمی مبین، پتروشیمی جم و شرکت صنعتی معدنی چادرملو به دست آمده است.

کسب سود 362 ریالی «وسکاب» در سال 1397

همچنین با توجه به تنوع سرمایه‌گذاری‌های شرکت در صنایع مختلف، نمی‌توان شرکت یا صنعت خاصی را به عنوان عامل اصلی کسب سود سهام شرکت درنظر گرفت. با این حال، درآمد سود سهام دریافتی از شرکت‌های فولاد مبارکه، ارتباطات سیار، پتروشیمی جم و پتروشیمی جم بیشترین وزن را در سود سهام دریافتی شرکت به خود اختصاص داده‌اند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: