تعداد بازدید : ۵۶۲
کد خبر : ۱۹۰۱۲۵
امروز در فرابورس انجام شد؛
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
از معاملات امروز فرابورس بازارهای اول، دوم و پایه به ترتیب شاهد دادوستد 60، 530 و 548 میلیون سهم بودند که ارزش این معاملات ارقام 208، 1575 و 1464 میلیارد ریال بود.

به گزارش بورس نیوز، از معاملات امروز فرابورس بازارهای اول، دوم و پایه به ترتیب شاهد دادوستد 60، 530 و 548 میلیون سهم بودند که ارزش این معاملات ارقام 208، 1575 و 1464 میلیارد ریال بود.

در این سه بازار روز جاری برخی نمادها بازگشایی و متوقف شد.

بدین ترتیب نماد معاملاتی شرکت بين‌المللي ساروج بوشهر پس از برگزاري كنفرانس اطلاع‌رساني در خصوص نوسان قيمت سهام، بانك شهر پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده صاحبان سهام و نماد شرکت گروه سرمايه گذاري صنايع و معادن فلات ايرانيان پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام بازگشایی شدند.

در سمت مقابل نماد معاملاتي «بزاگرس» و «زماهان» به دليل نوسان قيمت بيش از 50 درصد در نماد اصلي متوقف شدند.

همانطور که اشاره شد آیفکس در معاملات امروز رشد 1.88 واحدی را تجربه کرد.

نمادهای مثبت اثرگذار بر این نماگر روز جاری شامل مارون (3.7 واحد)، ذوب (2.21 واحد)، شراز (2 واحد) بودند. بر این اساس در پایان بازار امروز شاخص کل فرابورس در سطح 2412 واحدی ایستاد.

در جدول نمادهایی با بیشترین نوسان قیمت در بازار سهام نیز دو نماد «حسینا» و «کرمان» در حالی با حدود 5 درصد رشد قیمت، بالاترین افزایش قیمت را در میان سایر نمادهای مورد معامله تجربه کردند که نمادهای «زشگزا» و «زبینا» با بیشترین افت قیمتی روبه رو شدند.

در این میان نماد سهامی ذوب‌آهن نیز ضمن آنکه پربیننده‌ترین نماد شناخته شد، با مبادله بیش از 341 میلیون سهم به ارزش 578 میلیارد ریال، بالاترین رقم معاملات را در میان سایر نمادها در تمامی بازارهای فرابورس به خود اختصاص داد.

روز جاری همچنین بازار ابزارهای نوین مالی تغییر مالکیت 35 میلیون ورقه به ارزش یک هزار و 622 میلیارد ریال را به ثبت رساند.

در این بازار تمامی اسناد خزانه اسلامی مورد معامله با نرخ موثر بازده تا سررسید 20.38 تا 22.67 درصد و نرخ بازده ساده 19.91 تا 26.19 درصد روبه‌رو شدند.

از سوی دیگر اوراق تسهیلات مسکن نیز در قیمت‌هایی در دامنه 205 هزار تا 626 هزار ریال مورد معامله قرار گرفتند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: