تعداد بازدید : ۶۹۳
کد خبر : ۱۹۰۱۶۳
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از امروز تا یکشنبه 25 فروردین ماه از مناطق سیل‌زده بازدید می‌کنند.

بازدید اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس از مناطق سیل زده

به گزارش بورس نیوز، جلال محمودزاده درباره نشست کمیسیون با حضور وزرا به منظور بررسی خسارات ناشی از سیل به حوزه کشاورزی، اظهار کرد: پس از بازدید میدانی نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از استان‌ها و شهرهای سیل‌زده جلسه‌ای با حضور تعدادی از وزرا برگزار می‌شود.

نماینده مردم مهاباد در خانه ملت بیان کرد: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس از امروز تا یکشنبه 25 فروردین ماه از مناطق سیل‌زده بازدید می‌کنند.

وی تصریح کرد: گزارش نهایی و میدانی نمایندگان پس از بازدید میدانی از شهرهای سیل‌زده با حضور وزرای جهاد کشاورزی و نیرو و رئیس سازمان برنامه و بودجه بررسی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی از شهرهای سیل‌زده استان‌های مازندران، گلستان، خوزستان و لرستان بازدید می‌کنند. سیل‌های اخیر طی هفته‌های گذشته در برخی از استان‌ها خسارات بسیار زیادی را برجای گذاشته است.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، خاطرنشان کرد: خسارت ناشی از سیل به بخش کشاورزی بر اساس گفته وزیر جهادکشاورزی و برآوردهای انجام شده بیش از 7 هزار و 600میلیارد تومان بوده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: