تعداد بازدید : ۱۲۹۱
کد خبر : ۱۹۰۴۹۱
مدیر مالی شرکت گلتاش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
در ۳ ماهه عملکرد مطلوبی داشتیم و گزارش سود ۳ ماهه نیز ظرف یکی دو روز آینده منتشر خواهد شد. با این شرایط، نسبت به تحقق سود بالاتر از سود سال گذشته، خوشبین هستیم.
به گزارش بورس نیوز، شرکت گلتاش که اوایل اسفندماه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از محل سود انباشته را به ثبت رساند، در دوره ۳ ماهه منتهی به پایان اسفندماه، درآمد بیش از ۱۳۶ میلیارد تومانی محقق کرده که تقریبا ۱۹۷ درصد بیش از درآمد محقق شده مدت مشابه سال قبل است.

سروش نامدارپور مدیر مالی شرکت گلتاش در گفتگو با بورس نیوز در خصوص تاثیر حذف دولتی بر سودآوری «شگل» و صنعت شوینده بیان کرد: در صورت حذف ارز دولتی، بهای تمام شده محصولات شوینده افزایش خواهد یافت و به سبب این اتفاق، نرخ فروش محصولات هم افزایش خواهد یافت. بنابراین در این صورت با افزایش نرخ محصولات، افزایش بهای تمام شده را پوشش خواهیم داد و حاشیه سود شرکت تغییر نخواهد کرد.

وی افزود: البته با افزایش نرخ فروش، درآمد ریالی و به تبع آن سود ریالی هر سهم هم افزایش خواهد یافت و این اتفاق، احتمالا قیمت سهم را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

این فعال صنعت شوینده در رابطه با تاثیر حذف ۴ صفر از واحد پول ملی گفت: حذف ۴ صفر از واحد پول ملی را اتفاق اثرگذاری برای صنعت شوینده نمی دانم.

نامدارپور در مورد پیش بینی وضعیت «شگل» اظهار داشت: در ۳ ماهه عملکرد مطلوبی داشتیم و گزارش سود ۳ ماهه نیز ظرف یکی دو روز آینده منتشر خواهد شد. با این شرایط، نسبت به تحقق سود بالاتر از سود سال گذشته، خوشبین هستیم.
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
شرکت گلتاش که از ارز 4200 تومانی استفاده نمیکنه !!!! (ارز 4200 تومانی فقط به LAB داده می‌شه که گلتاش از اون استفاده نمی‌کنه)
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: