تعداد بازدید : ۴۷۲
کد خبر : ۱۹۰۵۰۷
مدیراستانی بانک ایران زمین گفت:
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
مدیر استانی بانک ایران زمین گفت: عصر فعلی، عصر رقابت‌های تنگاتنگ بین بنگاه‌های اقتصادی است و بقاء سازمان در گروی تلاش بی‌وقفه در محیط پویا و رقابت سالم است.

عصر فعلی، عصر رقابت‌های تنگاتنگ بین بنگاه‌های اقتصادی

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا سبزواری اظهار کرد: برای استمرار حرکت رو به رشد سال 97 در سال جاری، ارائه ایده‌های جدید باید تلاش کرد.

وی افزود: آسیب‌شناسی و چاره‌اندیشی در مورد نقاط ضعف، استمرار طرح شعب یک هزار میلیاردی، تمرکز روی بانکداری مدرن، تغییر ترکیب منابع، کاهش متوسط نرخ سود پرداختی، سرمایه‌گذاری روی نیروی انسانی، تمرکز بر بازاریابی علمی و پیشرفته از توصیه‌های مدیران ارشد بانک است.

مدیر استانی بانک ایران زمین به نکات ضروری در دستیابی به اهداف سال 98 با توجه به شعار سال جدید «خیزش 97 و پرواز 98» بیان کرد: عصر فعلی، عصر رقابت‌های تنگاتنگ بین بنگاه‌های اقتصادی است و بقاء سازمان در گروی تلاش بی‌وقفه در محیط پویا و رقابت سالم است.

سبزواری همچنین با اشاره به محدودیت‌های همه سازمان‌های اقتصادگرا توجه به قیمت تمام شده پول را از اصول پیشرفت در جهت دستیابی به اهداف عالی بانک برشمرد.

وی اتکاء به منابع گرانقیمت در جهت جذب منابع در برهه‌ای از زمان را هرچند موثر لیکن به عنوان یک نسخه موقت قلمداد و جایگزین کردن سایر خدمات متنوع بانکی، تمرکز بر ارائه خدمات خوب و ارزنده از قبیل صدور انواع ضمانتنامه، گشایش ال‌سی داخلی، کارت هدیه، درگاه پرداخت الکترونیک و سایر خدمات بانکی را راهگشا و نقطه عطف در جهت رشد و اعتلای سازمان دانست.

مدیراستانی بانک ایران زمین بیان کرد: دقت، سرعت و صحت باید سرلوحه انجام کار مشتریان قرار گیرد. ارائه خدمات مناسب و مطلوب همراه با استراتژی اشتیاق در گفتار و کردار همکاران مهم و تاثیرگذار است و با وفاق و همدلی بین کلیه همکاران امورات مشتریان به نحو مطلوب انجام می‌شود.

سبزواری ادامه داد: فراهم بودن زیرساخت‌های فنی و عملیاتی در حوزه‌های متنوع از قبیل درگاه پرداخت اینترنتی، موبایل بانک و تلفن بانک، توسعه و ترویج آن بسیار حیاتی است. باید در سال جدید حداقل 80 درصد مشتریان شعب جزء کاربران فعال و استفاده‌کنندگان خدمات غیرحضوری بوده و در زمینه‌سازی رشد و تعالی بانکداری الکترونیک و تحقق اهداف افق سال 1400 به عنوان بانک تمام دیجیتال تلاش کنیم.

وی ادامه داد: اشراف اطلاعاتی همکاران در همه زمینه‌های تخصصی بانکداری الکترونیک را امری اجتناب‌ناپذیر است. در سال جدید از هیچ کس پذیرفته نیست تا از خدمات بانک اطلاع 100 در صدی نداشته باشد و ضروری است اول خودمان از محصول استفاده کنیم تا بتوانیم به نحو مطلوب به مشتری نیز معرفی نمائیم.

مدیر استانی بانک ایران زمین درباره عوامل تاثیرگذار در پیشرفت یک سازمان تاکید کرد: یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در پیشرفت و توسعه یک سازمان نیروی انسانی با شاخصه‌های تعهد، تخصص، سالم، کارآمد و دلسوز است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: