تعداد بازدید : ۶۱۰
کد خبر : ۱۹۰۵۳۲
دبیر انجمن ویرایش و درست نویسی در گفتگو با بورس نیوز:
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
کسب و کارهای نوین برای ادامه حیات خودشان می توانند برنامه ریزی کنند و تنها لازم است که دولتی ها اگر حمایت نمی کنند لااقل مشکل ایجاد نکنند.

مهدی صالحی، دبیر انجمن ویرایش و درست نویسی درباره حضور در جشنواره وب و موبایلگفت و گو با بورس نیوز، اظهار کرد: در جشنواره توفیق داشتم که در کنار سایر داورها، کار داوری وب سایت‌ها، وبگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها را انجام می دادیم. اتفاق بسیار خوب این بود که در مراسم اختتامیه توانستم شرکت کنم و فعالیت شرکت‌ها را از نزدیک ببینم.

وی ادامه داد: یک اتفاق بزرگی است که باید قدرت و قوت پیدا کند و همه مجموعه‌ها این را استفاده کنند و بازتولید کنند. فقط به یک، دو رویداد اکتفا نشود. از همه مهمتر اهالی فضا همدیگر را می بینند، توانمندی‌های یکدیگر آشنا می شوند و از همه مهمتر ایرادات کار همدیگر را به همدیگر تذکر می دهند.

صالحی تاکید کرد: انشاالله بتوانیم این رویداد را به صورت استانی هم برگزار کنیم. انجمن‌های کسب و کارهای اینترنتی استان‌ها هم فعال شوند. شاید در خیلی از استان‌ها هیچ فضایی نباشد و خیلی بیشتر فعالان این حوزه در مضیقه باشند. گمانم این است که انجمن کسب و کارهای اینترنتی بتواند این فضا را در استان‌ها تقویت کند.

دبیر انجمن ویرایش و درست نویسی درباره حمایت معنوی و مالی دولت گفت: حمایت مالی که تجربه نشان داده دردسرش بیشتر بوده است. حمایت معنوی هم به نظرم در این حد که مجموعه‌های حکومتی و دولتی همدلی کنند کار انجام می شود. متولیان دولتی و حکومتی اصلا نمی دانند که ما چه می گوییم یا آنهایی که می دانند دارد سد ایجاد می کنند.

وی خاطرنشان کرد: ستاری معاون رییس جمهور تیر خلاص را زدند و گفتند که کسب و کارهای خصوصی خودشان کار خودشان را انجام دهند و انتظاری از دولت نداشته باشند. در واقع کسی هم انتظاری نداشت. تنها انتظار این است که مجموعه‌هایی که خودشان را ناگهان متولی این حوزه‌ها می پندارند جلوی این کارها را نگیرند.

صالحی در پایان افرود: کسی جلوگیری نکند و سد ایجاد نکند، مسیر خودش پیش می رود. البته همدلی مهم است. البته محدودیت‌های فضاهای حکومتی را ما می فهمیم. این با تقابل گره‌هایش باز نمی شود. قطعا با گپ و گفت و رفاقت خیلی بهتر ما میتوانیم پیش برویم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: