تعداد بازدید : ۱۰۲۵
کد خبر : ۱۹۰۵۸۱
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
طبق توافق مدیران ساختمان میرداماد با اهالی خیابان سمیه، قرار است اهالی جاده مخصوص ۸۴۴ میلیون یورو تسهیلات بگیرند.
پدیده جدید پدید نیاید، صلوات!/ وام تپل برای صنعت تنبل

به گزارش بورس نیوز، امروز شاخص بورس بعد از یک دورخیز، با پرش ۴۴۶۲ واحدی رکورد جدیدی ثبت کرد. این پرش که خیلی هم به مذاق سهامداران خوش آمد شاخص کل بورس را وارد کانال ۲۰۴ هزار واحدی کرد.

مهر تایید بر خبر بورس نیوز 
تقریبا ۴ ماه پیش بود که احتمال افزایش نرخ اوره در خبرهای بورس نیوز درج شد. حالا با حکم دیوان عدالت این خبر رنگ عمل به خود گرفته و یکی از تولیدکنندگان بزرگ اوره، درآمد فروش سال ۹۷ خود را ۳۴ درصد افزایش داده! 

مالکیت سهام شرکت اصلی توسط شرکت فرعی، ممنوع!
یکی از مدیران سازمان بورس امروز به خبرنگار ما گفته «طبق ماده ۲۸ دستورالعمل حاکمیت شرکتی، «شرکت نمی‌تواند تملک سهام شرکت اصلی خود را داشته باشد. شرکت‌هایی که سهام شرکت اصلی خود را در تملک دارند، باید ظرف مدت یک سال از تاریخ تصویب این دستورالعمل، سهام خود را واگذار کنند» . این اتفاق جلوی خیلی از زد و بندها را خواهد گرفت.

هیس! سهامدار فریاد نمی زند!!!
خرید سهام یکی از بانک های در حال ادغام که حسابی حاشیه ساز شده بود، ظاهرا لقمه چرب و نرمی برای بعضی از آقایون شده و سعی دارند به هر شیوه ای که شده، به قول قدیمی ها توی سر مال بزنند تا مفت خری کنند. کار تا جایی پیش رفته که تصمیم گرفتن صورت های مالی بانکی که تا همین چند وقت پیش سودساز بوده، زیان ده کنند. این وسط ناظر و خصوصی سازی و قانون هم، کشک!

پدیده جدید پدید نیاید، صلوات!
شنیده شده یکی از مدیران قبلی بورسی كه ده سالي را در بازار سرمایه به بطالت گذراند، و حالا هم دست راست مالک یکی از پروژه های تجاری لاکچری تهران شده، سعي دارد پديده جديدي را به اقتصاد ايران تحميل كند و در قبال دريافت درصد قابل ملاحظه اي از فروش سهام اين پروژه لاکچری که اصلا بازدهی اش مشخص نیست، سرمايه گذاران را به وضع سهامداران «پديده» دچار كند.
هر چند اهالی ملاصدرا فعلا روي خوشي به او نشان ندادن؛ ولی ظاهرا این مشاور وفادار به دنبال ايجاد حلقه مردمي و حاشيه امن است.
حال سازمان بورس مانده و اين آزمون بزرگ!

وام تپل برای صنعت تنبل 
طبق توافق مدیران ساختمان میرداماد با اهالی خیابان سمیه، قرار است اهالی جاده مخصوص ۸۴۴ میلیون یورو تسهیلات بگیرند.


تجدید ارزیابی لنگ تک ماده
تمدید معافیت مالیاتی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها مشروط به موافقت مجلس و شورای نگهبان شده. امیدواریم این موضوع مثل پرونده FATF خاک نخورد و هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: