کد خبر : ۱۹۰۷۰۳
مدیرعامل «بیمه دی» در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
این شرکت در سال گذشته توانست از زیان انباشته خارج شود و سطح صفر را رد کند تا در کانال سوددهی قرار گیرد و این روند این شرکت طی سال جاری نیز تغییر نخواهد کرد و این روند را ادامه خواهد داد.
کشاورز- بیمه دی

محمدرضا کشاورز مدیرعامل بیمه دی در گفت‌و‌گو با بورس‌نیوز درخصوص میزان ضریب نفوذ بیمه و تاثیر بر شرکت‌های بیمه‌ای حاضر در بورس، اظهار کرد: عوامل متعددی در افزایش ضریب نفوذ بیمه در سطح کشور وجود داشته که باید تمامی بخش‌های اقتصادی برای عملکرد بهتر این فاکتور را در اقتصاد مشاهده شود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، شرکت‌های بیمه‌ای باید فعالیت‌های مناسب‌تری را ارائه دهند و این مُهم تنها با اراته محصولات جدید می‌تواند بازار را تحت تاثیر قرار دهد.

کشاورز با اشاره به این نوع خدمات، تصریح کرد: شرکت‌های بیمه‌ای باید بتوانند هنگام پرداخت خسارت به زیان‌دیدگان ارائه خدمات مطلوبی را ارائه دهند تا تصویر ذهنی مشتریان بیمه‌ نسبت به خدمت‌رسانی این شرکت‌ها به نفع صنعت بیمه تغییر کند زیرا ارائه خدمات مناسب می‌تواند برای مشتری و شرکت‌های بیمه‌ای خلق ارزش کند.

وی درباره عملکرد بیمه دی در سال 97 توضیح داد: این شرکت در سال گذشته توانست از زیان انباشته خارج شود و سطح صفر را رد کند تا در کانال سوددهی قرار گیرد و این روند این شرکت طی سال جاری نیز تغییر نخواهد کرد و این روند را ادامه خواهد داد.

کشاورز درباره محصولات جدید این بیمه گفت: یکی از اقدامات جدیدی این شرکت، ارائه محصول جدید در پنجره بیمه‌های زندگی طراحی شده تا به بازار عرضه شود؛ در دو ماه گذشته کمپینی جهت فروش این محصول برگزار شده که بازخورد و استقبال مناسبی از آن به عمل آمد و به همین شکل در ماه‌های آینده محصولات جدیدتری در حوزه بیمه‌های زندگی عرضه خواهد شد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" سیدکو " اساسنامه را تطبیق می دهد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ برگزار می‌شود.

"تدبیر" در مجمع ۵۸۷ ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری تدبیر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ برگزار شد.

" وآرین " در مجمع تصمیم می گیرد

مجمع عمومی شرکت توسعه اقتصادی آرین در تاریخ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " خودکفا " با محور نقدینگی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: