تعداد بازدید : ۵۸۸۰
کد خبر : ۱۹۱۱۰۱
مدیر اداره سهام همراه اول در گفت‌وگو با بورس‌نیوز:‏
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
فرصت افزایش سرمایه می‌تواند بخشی از هزینه‌های مالی ما را کاهش دهد و سهم را برای سهامداران رقیق کند.‏

سینا اسدی مدیر اداره سهام همراه اول در گفت‌وگو با بورس‌نیوز ضمن اعلام این مطلب گفت: در مجمع سالانه شرکت ارتباطات سیار ایران، هدف توزیع سود نقدی و اعلام برخی تصمیمات ازجمله موضوع افزایش سرمایه بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه در مجمع مصوب شد که به هر سهم 3125 ریال سود تعلق گیرد و باقی سود قابل تقسیم نیز در قالب سود انباشته در مجمعی که انشاالله در دو هفته آینده خواهیم داشت و با مجوز سازمان بورس برای افزایش سرمایه در نظر گرفته شود.

اسدی با تائید افزایش سرمایه از محل سود انباشته و آورده‌های نقدی گفت: بر اساس تصمیم گرفته‌شده این افزایش سرمایه‌گذاری به‌صورت 75 درصد از محل سود انباشته و 25 درصد از محل آورده نقدی تأمین خواهد شد.

وی افزود: سود سهامداران طبق جدول زمان‌بندی که در سایت کدال منتشر کردیم پرداخت می‌شود یعنی سود سهامداران حقیقی کمتر از 10 روز آینده و سهامداران حقوقی طبق جدول زمان‌بندی از طریق شرکت پرداخت می‌شود.

مدیره اداره سهام همراه اول تأکید کرد: در مجمع سالانه فرصت‌های سودآوری شرکت توسط مدیرعامل ارائه شد. فرصت‌های خوبی که در حوزه‌های فراتر از کسب‌وکار اصلی وجود دارد می‌تواند به سودآوری مجموعه کمک شایان توجهی کند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث شرکت توسکا و ارزش نهفته این شرکت با توجه به مشترک حدود 26 میلیونی که دارند پیش‌بینی شد که بعد از افزایش سرمایه، سهم بتواند رقیق شود و بازدهی خوبی را برای سهامداران رقم بزند.

اسدی در مورد پیش‌بینی خود از روند سودآوری شرکت در سال جاری نیز گفت: تارگت های خوبی برای درآمد، سود ناخالص و سود عملیاتی شرکت دیده‌شده است. در سال جاری 21 درصد رشد درآمد و 25 درصد رشد سود ناخالص را پیش‌بینی کردیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: