تعداد بازدید : ۱۲۰۷
کد خبر : ۱۹۱۱۲۹
رئیس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرد:
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در قانون بودجه سال 98، برای تامین کالاهای اساسی اعتبار 14 میلیارد دلاری دیده شده که در حال حاضر تاثیر این میزان اعتبار در بازار احساس نمی‌شود.

به گزارش بورس نیوز، محمدباقر نوبخت، درباره اصلاح ساختار بودجه‌ریزی کشور اظهار کرد: اصلاح ساختار بودجه در قالب لایحه نیست، در این زمینه طرحی آماده شده که طبق ابلاغیه مقام معظم رهبری در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوای سه‌گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره تصویب این طرح در مجلس بیان کرد: دیگر نیازی نیست بعد از بررسی طرح اصلاح ساختار بودجه در شورای هماهنگی اقتصادی قوا، درمجلس شورای اسلامی نیز مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.

وی ادامه داد: در قانون بودجه سال 98، برای تامین کالاهای اساسی اعتبار 14 میلیارد دلاری دیده شده که در حال حاضر تاثیر این میزان اعتبار در بازار احساس نمی‌شود.

نوبخت گفت: این مورد جز مسائلی است که مجلس اعلام کرده و در حال حاضر بازبینی شده تا به روشی اقدام شود که مردم آثار این 14 میلیارد دلار را در سفره‌هایشان احساس کنند. اکنون روش مذکور در حال بررسی است و به زودی انجام می شود، همچنان قرار است ارز دولتی به 25 قلم اختصاص پیدا کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: