تعداد بازدید : ۸۱۳
کد خبر : ۱۹۱۱۶۴
مدیرمالی «غشاذر» در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
در بودجه شرکت پیش بینی افزایش نرخ مواد اولیه و همچنین افزایش قیمت محصولات در ۳ ماهه دوم سال شده است. با این تغییرات، احتمالا در سال ۹۸ حداقل ۵۰ درصد بیش از سال ۹۷ سود خالص شناسایی خواهد شد
به گزارش بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در ۱۲ ماهه ۹۷ با تحقق سود خالص ۵۵ میلیارد ریالی به استقبال سال جدید رفت. سود خالص این شرکت که افزایش سرمایه ۵۰ درصدی هم در سال ۹۷ به ثبت رسانده نسبت به سال ۹۶ رشد تقریبا ۶۰ درصدی داشته است. 
این شرکت در گزارش آمار تولید و فروش فروردین ماه با تحقق درآمد ۱۸۹ میلیارد ریالی و رشد ۶۹ درصدی درآمد فروش نسبت به فروردین ۹۷ نشان داد با قدرت سال جدید را آغاز کرده است.

حجت اله عظیمی مدیر مالی شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی در گفت‌وگو با بورس نیوز در خصوص پیش بینی روند سودآوری شرکت در سال جاری گفت: سود خالص شرکت در سال ۹۷ رشد مطلوبی نسبت به سال ۹۶ داشت و به نظر می رسد روند صعودی سودآوری شرکت در سال ۹۸ نیز تداوم خواهد داشت.

وی افزود: در بودجه شرکت پیش بینی افزایش نرخ مواد اولیه و همچنین افزایش قیمت محصولات در ۳ ماهه دوم سال شده است. با این تغییرات، احتمالا در سال ۹۸ حداقل ۵۰ درصد بیش از سال ۹۷ سود خالص شناسایی خواهد شد. چنانچه نرخ مواد اولیه افزایش نیابد، نرخ فروش هم احتمالا تغییر نخواهد کرد؛ ولی حتی در صورت عدم تغییر نرخ ها و تداوم وضعیت فعلی، روند سودآوری شرکت صعودی خواهد بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: