تعداد بازدید : ۸۴۵
کد خبر : ۱۹۱۲۴۳
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر:‏
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
برای سال 98 هدف‌گذاری‌ها از سال‌ها پیش مشخص‌شده و بر اساس برنامه‌ریزی صورت مطمئناً خبرهای خوبی از بیمه کوثر در ‏سال جاری شنیده شود.‏

ابوالفضل آقادادی در گفت‌وگو با بورس نیوز، درباره نگاه خود به بازار سرمایه گفت: همان‌طور که می‌دانید شرکت‌های بیمه‌ای عملاً دارند سه موضوع اصلی را دنبال می‌کنند. سرمایه‌گذاری، فاز بیمه‌گری و دیگری بیمه اتکایی.

وی افزود:  بيمه ريسك صنایع فعال در بورس را پوشش می‌دهد و از طرفي بيمه‌ها در بازار سرمايه اقدام به سرمایه‌گذاری و تأمین مالي نیز می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی شرکت بیمه کوثر ادامه داد: یکی از رشته‌های اصلی شرکت‌های بیمه در حوزه سرمایه‌گذاری، موضوع عمر و سرمایه‌گذاری است. شرکت‌های بیمه‌ای این پول‌ها را تضمین می‌کنند این مهم در کنار پوشش دادن ریسک‌های هر فرد است.

وی افزود: اینکه این سرمایه‌گذاری‌ها بر طبق آیین‌نامه 60 بیمه مرکزی در حوزه بانک، بورس و ساختمان می‌تواند ورود کند. شرکت بیمه کوثر در همین حوزه اهداف خود در سال قبل را تحقق بخشیده و درزمینهٔ سرمایه‌گذاری در حد توان همراه با سایر همکاران صنعت و بورس عمل کرده است.

آقادادی در خصوص کمک بازار سرمایه به صنعت بیمه گفت: بازار سرمایه با تأمین سرمایه و جمع‌آوری نقدینگی‌های سرگردان در جامعه می‌تواند مؤثر باشد و این مهم به‌خوبی می‌تواند برای تأمین سرمایه صنعت بیمه نیز مورداستفاده قرار گیرد.

وی درباره برنامه شرکت بیمه کوثر برای استفاده از ظرفیت بازار سرمایه در سال جاری گفت: خوشبختانه طبق هدف‌گذاری و برنامه‌های لازم که از سال قبل به‌صورت هدفمند انجام شد، توانستیم ای پی اس خوبی را محقق کنیم و برای سال جاری نیز خبرهای خوبی در پیش است.

 


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: