تعداد بازدید : ۲۱۲۲
کد خبر : ۱۹۱۳۷۰
با مجامع باشید؛
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
مجمع عادی سالیانه «دتماد» با حضور سهامداران این شرکت در حال برگزاری است.
خبرهای تازه از مجمع «دتماد»
به گزارش بورس‌نیوز، شرکت «تولید مواد اولیه داروپخش» با جهش 82 درصدی، دوره 12 ماهه سال 97 را با ثبت سود خالص 55 میلیارد تومانی به پایان رساند. 
عمده دلیل این رشد از محل فعالیت های عملیاتی نشأت می گیرد و کاهش هزینه های تولید نیز مزید بر علت شد تا حاشیه سود شرکت افزایش یابد.

خبرهای تازه از مجمع «دتماد»

بر همین اساس، امروز دوشنبه ۹۸/۲/۲۳ مجمع عادی سالیانه این شرکت با حضور  ۸۲/۸۷ درصدی سهامداران آغاز شده است.

علیپور مدیرعامل شرکت در این مجمع اظهارکرد: در تاریخ 1397/12/29 علیرغم اینکه سرمایه شرکت به 50 میلیارد تومان رسیده بود یعنی 14 میلیارد افزایش پیدا می کند باز هم قیمت سهام 552 تومان است؛ برنامه‌هایی که برای تولید، فروش و صادرات طرح‌ریزی شده برای افزایش سرمایه تقدیم هیات مدیره شده است و امسال هم بحث افزایش سرمایه در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: 14 محصول در توسعه محصولات آغاز شده و بحث تحقق مبلغ ارزی صادرات است که بتوان موفق شویم. اگر خدا بخواهد امسال هم در هندر هند موفق شویم یکی از موفقیات ما در ادامه کار در سال 98 خواهد بود. ادامه بهبود چرخه عملیات، کاهش وصول مطالبات، تحقق پروژه های «تماد» چیزی حدود 300 پروژه و طرح دادند که 80 عدد آن عملیاتی شده و تعدادی از آن امسال در دستور کار داریم در حوزه های افزایش بهره وری در دستور کار داریم. بحث های مختلفی که بتوانیم محصولات ویژه ای را که در شرکت فعالیت کردیم مثل قرص متادون 40 و 20 که پروانه هفته پیش به دست ما رسید این محصولات نهایی باعث خواهد شد که درصد فروش محصولات در سال 98 بهتر شود. 

وی افزود: نگاه استراتژیک در تامین به موقع مواد وجود دارد که در همین سه ماه اخیر از بهمن ماه تا فروردین شرکت مجبور بود حدود 900 میلیارد تومان بابت واردات پرداخت کند. این شرکت برای خرید مواد در یک سال واردات حدود 115 میلیارد برآورد داشته است. 

وی خاطر نشان کرد: در پایان این مجمع، به ازای هر سهم، سود 95 تومانی بین سهامداران تقسیم شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: