تعداد بازدید : ۱۳۴۶
کد خبر : ۱۹۱۳۹۴
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به رکوردشکنی گردش نقدینگی و رونق PSP ها و اقدام عجیب یکی از شرکت‌ها.
پلیس بازی در بورس/ رکوردشکنی به داد PSP ها رسید
به گزارش بورس نیوز ، رکوردشکنی‌ها فقط به قیمت کالاها ختم نشده و گردش نقدینگی هم با ثبت عدد ۲ هزار و ۶۵۰ تریلیون تومان رکورد زده است. هر چند این عدد آنقدر بزرگ است که صفرهایش در مخیله ما نمی گنجد؛ ولی هر چه هست این رکورد با جابجایی اسکناس به دست نیامده و PSP ها این بار سنگین را به دوش کشیده‌اند. با این وضعیت باید منتظر خبرهای خوب از طرف غول‌های حوزه پرداخت و PSP باشیم.

پلیس بازی در بورس
یکی از شرکت های فرابورسی که اخیرا رشد قیمت زیادی هم داشته، اعلام کرده افزایش قیمت سهم کاذب بوده و سهامدارانی که باعث بالا رفتن قیمت شده اند شناسایی کرده و به مراجع قضایی معرفی کرده تا برخورد قانونی با آنها انجام شود. گشتاپو هم به مدیران شرکت مذکور گفته عجالتا شما تکلیف اطلاعات ضد و نقیضی که به سهامداران دادید را روشن کنید، برخورد قضایی با سهامدار سودجو پیشکش! 

یک بام و دو هوای خودروسازان، اعتماد خریداران را سلب کرد
امروز هم فروش فوری (بنویسید فوری بخوانید ۳۰ روزه) خودروسازان انجام شد. جالب اینجاست که خودروسازان در شرایطی شعار «بدو بدو حراجش کردیم» سر می دهند که هنوز خریدارانی که ماه ها قبل خودرو پیش خرید کرده اند، دست شان به خودرو نرسیده است. بلاتکلیفی و نابسامانی بازار خودرو باعث اصرار برخی ها برای آزادسازی واردات خودروی دست دوم شده است. بدون شک اگر واردات خودروی کارکرده آزاد شود، کسی برای خرید خودروهای بی کیفیت ایرانی ماه ها انتظار نمی کشد. اما ظاهرا اهالی جاده مخصوص روی حمایت پدر خیلی حساب کرده و رضایت خریداران را پشیزی به حساب نمی آورند.

رسانه هایی که بر طبل جنگ می کوبند
در شرایطی که دشمن به دنبال پیدا کردن نقطه ضعفی است تا فشارها را تشدید کند و تحریم های اقتصادی، بسیاری از مردم را به فغان آورده، برخی رسانه ها بر طبل جنگ می کوبند و برای دشمن چنان خط و نشان می کشند که گویا از تشدید بحران، کاسب خواهند شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: