تعداد بازدید : ۵۴۲
کد خبر : ۱۹۱۴۰۱
مدیرعامل «بمیلا» در گفت‌‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
پرونده خصوصی سازی برخی از شرکت ها و صنایع در کمیسیون اقتصادی دولت باز شده و در صورت تحقق آن به شکل کامل، می توان شاهد یک اتفاق مثبت در رونق تولید به ویژه برای صنعت فولاد بود.
محمدحسین دیده‌ور مدیرعامل شرکت توسعه و بازرگانی آهن و فولاد میلاد در گفت‌و‌گو با بورس‌نیوز، خصوصی‌سازی را یکی از رویدادهای تاثیرگذار در صنعت فولاد عنوان کرد و گفت: اینکه دولت پرونده خصوصی‌سازی را باز و بررسی کرده، گویای توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون رونق تولید و اشتغال است و می‌توان از ابتدای امر به این مسئله خوش‌بین بود. 

وی افزود: روند کار فولاد به گونه‌ای است که استقلال کامل آن، قطعا مثبت خواهد بود و گره بسیاری از مشکلاتی که وابسته به دولت است هم باز می شود. 

مدیرعامل شرکت توسعه و بازرگانی آهن و فولاد میلاد در ادامه با توجه به تجربه دولت در زمینه خصوصی سازی یادآور شد: دولت در بسیاری از زمینه ها خصوصی سازی انجام داده اما هنوز رد پای آن را مشاهده می کنیم؛ لذا بنظر می رسد در صورت واقعی و کامل بودن این اتفاق، فعالان صنعت فولاد می توانند خوشنود باشند.

دیده ور در ادامه به مزایای خصوصی سازی اشاره کرد و گفت: افزایش تولید و بهره وری و افزایش آمار اشتغال به کار از مهمترین مزایایی است که با تحقق خصوصی سازی شاهد خواهیم بود و در نهایت رونق تولید اتفاق می افتد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: