تعداد بازدید : ۱۰۱۴
کد خبر : ۱۹۱۵۴۰
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم امروز نیم نگاهی دارد به تحصیلات غیر مرتبط یکی از مدیران بورسی و حقوق های زیر خط فقر مدیران پتروشیمی و...
مدیران پتروشیمی زیر خط فقر/ شایسته سالاری قربانی پارتی
به گزارش بورس نیوز، معاونت مالی و اداری یکی از هلدینگ‌های بورسی با مدرک زمین شناسی صورت‌های مالی تلفیقی هلدینگ را تهیه می‌کند. البته طبق بررسی ها، ایشان سابقه کار مالی هم نداشته و معاونت مالی هلدینگ را در حد هماهنگی روزانه با تهیه غذای پارسی و سفارش غذای دلخواه تنزل داده اند.

مدیران پتروشیمی زیر خط فقر
طبق بررسی‌های بورس نیوز، سقف حقوق مدیران یکی از هلدینگ‌های بورسی به ۳۴ میلیون تومان رسیده و مدیران محترم با اضافه کاری ۴۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

باز هم ماجرای ارز دولتی و رانت آقازاده‌ها
یکی از اعضای اتاق بازرگانی وقتی دلار به ۱۸ هزار تومان رسید توئیت زد که «دیگر تمام شد و باید شکست را بپذیریم»؛ حالا مشخص شده که این بزرگوار و خواهر مکرمه تا خرخره ارز دولتی دریافت کرده بودند!
البته رانت ارز دولتی سریال تکراری این روز‌ها شده و هر روز از گوشه‌ای بوی گند فساد بلند می‌شود.
دو برادر هم با تایید وزارت ارشاد ۳۳.۷ میلیون دلار ارز دولتی گرفته اند تا کاغذ وارد کنند، ولی مشخص نیست این ارز صرف چه کاری شده که نرخ کاغذ سر به فلک کشیده و چند صد درصد افزایش یافته است.
ظاهرا از ۲۳ میلیارد دلار ارزی که با نرخ دولتی به واردات کالا‌های اساسی تخصیص داده شده، ۹ میلیارد دلار ناپدید شده است. البته در کشوری که دکل به آن عظمت گم می‌شود و آب از آب تکان نمی‌خورد، گم شدن ۹ میلیارد دلار اتفاق عجیبی نیست.

مرگ خوبه، ولی برای همسایه!
پسر یکی از آقایون که این روز‌ها مدام بر طبل اقتصاد مقاومتی می‌کوبد و شعار مقابله با شیطان بزرگ سر می‌دهد، جزو پرسنل فدرال رزرو آمریکاست. اینجا است که باید گفت: مرگ خوبه، ولی برای همسایه!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: