تعداد بازدید : ۸۵۹
کد خبر : ۱۹۱۵۶۵
در دوره مالی سال گذشته اتفاق افتاد؛
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
شرکت کارخانجات نساجی بروجرد برای هر سهم خود 939 ریال را پوشش داد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت کارخانجات نساجی بروجرد، اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را در حالی منتشر کرد که سود پوششی هر سهم را ۹۳۹ ریال اعلام کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده سود عملیاتی طی دوره اعلامی ۲۳۷ میلیارد ریال، سود خالص را ۱۳۹ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره ۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

«نبروج» در برآوردی که از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه برای دوره ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ داشته اعلام کرد که پیش‌بینی شده نرخ فروش محصولات در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ به ازای هرمتر پارچه رنگی و تکمیل شده ۱۴۰هزار و ۶۳۰ ریال است؛ همچنین پیش‌بینی نرخ خرید مواد اولیه شرکت به طور میانگین به صورت زیر بوده و پلی‌استر به قیمت ۲۰۴هزار ریال، پنبه ۳۰۰هزار ریال و ویسکوز۳۶۰ هزار ریال خواهد بود.

این شرکت با توجه به برنامه‌های با اهمیتی که مد نظر هیات مدیره شرکت است خرید و نصب ماشین‌آلات واحد ریسندگی و بافندگی و رنگرزی بوده که افزایش تولید و فروش را در بر خواهد داشت.

همچنین با توجه به این روند با کاهش هزینه‌های سربار و دستمزد نسبت به مقدار تولید همراه خواهیم بود که در نتیجه کاهش بهای تمام‌شده کالای تولید شده را در بر خواهد داشت و در نهایت باعث افزایش سود بیشتر خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: