تعداد بازدید : ۱۵۳۴
کد خبر : ۱۹۱۶۲۹
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به تمدید مهلت خرید سهام بانک های ادغام شده و گزارش بودار اهالی جاده مخصوص و...
تمدید مهلت مفت خری / یک گزارش بودار از سمت جاده مخصوص

به گزارش بورس نیوز، امروز نرخ ارز کمی کاهش یافت و بلافاصله صف‌نشینان غیور و همیشه در صحنه، پشت در صرافی‌ها و طلافروشی‌ها صف کشیدند تا بفروشند، مبادا از قافله جا بمانند. البته فعالان این بازار با نثار چشمکی گفتند، به کاهش قیمت‌ها دل خوش نکنید.

تمدید مهلت مفت خری سهام 
مهلت فروش سهام بانک‌های مشمول ادغام ۱۵ روز کاری تمدید شد؛ ظاهرا در مهلت قبلی سهامداران از قیمت‌ها استقبال نکرده‌اند و آقایون امیدوارند در این دو هفته دری به تخته بخورد و سهامداران بانک ها حاضر به مفت فروشی شوند.

یک گزارش بودار از سمت جاده مخصوص 
یکی از خودروسازان در حالی گزارش سال ۹۷ خود را ارائه کرده که نرخ خودروها شبیه زمان قبل از خواب اصحاب کهف است. پراید ۱۸.۵میلیونی و تیبای ۲۵ میلیونی و سراتوی ۹۹ میلیونی را شاید بتوان در رویا دید؛ ولی لطفا یکی توضیح دهد فروش ۸ تا برلیانس یعنی چه؟!

مسکن هم به افیون پیوست؟
بعد از آنکه گرانی مسکن را به گردن برخی از سایت های خرید و فروش اینترنتی انداختند و جلوی انتشار نرخ ها را گرفتند، حالا ظاهرا مسکن به صورت زیرزمینی در کانال های تلگرامی غیر رسمی معامله می شود. با توجه به اینکه در این سال ها هر کالایی سرسام آور گران شده بجز آنهایی که زیرزمینی و قاچاقی معامله می شده، نخرید که اگر قاچاق شود ارزان خواهد شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: