تعداد بازدید : ۱۴۵۷
کد خبر : ۱۹۱۶۴۶
با مجامع باشید؛
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت «مديريت سرمايه‌گذاری اميد» برگزار شد اما این مجمع مطابق با انتظارات سهامداران پیش نرفت چراکه سودی از دل این هلدینگ سرمایه‌گذاری بیرون نیامد.
خبر‌های تازه از مجمع «وامید» / ‏

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت «مديريت سرمايه گذاری اميد» در سال مالی منتهی به دی ماه 97 با سرمایه اسمی 3000 میلیارد ‏تومانی، 1486 میلیارد تومان سود خالص بدست آورد که این میزان نسبت به سال 96 حاکی از رشد 44 درصدی است.‏

‏«وامید» از محل فروش سرمایه‌گذاری‌ها 438 میلیارد تومان سود کسب کرد و درآمد سود سهام از رقم 2111 میلیارد تومان ‏عبور کرد.‏
بر همین اساس، مجمع عمومی سالیانه این شرکت امروز راس ساعت 14 آغاز شده است.

خبر‌های تازه از مجمع «وامید» / ‏امیدها در دل سهامدار می‌نشیند!
بر اساس گزارش بورس‌نیوز، گویا در پی برگزاری این مجمع، سهامدارانی که منتظر اعلام سود بودند، ناگهان سورپرایز شده و جمله سود تقسیمی وجود ندارد را شنیدند.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید با حضور بیش از ۹۵درصد حضور سهامداران تشکیل و در حال برگزاری است.

مجمع با گزارش مدیر عامل آغاز شده اما حاشیه در پیرامون این مجمع وجود داشته به نوعی که حتی قصد تمدید یک ساعته این مجمع نیز از مجموعه تلاش شده است.

یکی از انتقادهایی که از سوی سهامداران مطرح شد، عدم وابستگی رشته‌های تحصیلی و سمت‌هایی است که هیات مدیره این هلدینگ داشته چراکه از نظر سهامداران باید برای جذب مدیران شایسته سالاری انجام شود.

 اخبار لحظه‌ای را در همین خبر منتشر می‌کند...‏

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: