تعداد بازدید : ۱۱۳۹
کد خبر : ۱۹۱۶۵۸
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم امروز نیم نگاهی دارد به ماجرای قیمت گذاری خودرو از زبان یکی از مسئولان و ...
کج فهمی بازار خودرو را بهم ریخت

به گزارش بورس نیوز، دارندگی و برازندگی یعنی همین؛ یکی از بنیانگذاران بانکی کشور که بزرگترین سدساز و راهساز کشور هم هست و گفته می شد کسی نمیداند چقدر ثروت دارد، ۳۰۰۰میلیارد تومان بدهی بانکی دارد. او از بانک خودش ۱۴۰۰ میلیارد تومان وام گرفته و ۱۳۶میلیون یورو بدهی معوق دارد. 
 نکته جالب تر آنکه پسر وی یعنی آقازاده جناب بانکدار نیز به جرم ۱۱۵میلیون دلار پولشویی، در آمریکا بازداشت شده است.

پدرخوانده‌ای از بالای برج میرداماد
وقتی خبری بدون اجازه پدرخوانده منتشر می‌شود، نتیجه‌ای به غیر از این ندارد؛ «تکذیب».
امروز خبری مبنی بر افزایش سقف برداشت نقدی از خودپردازها به سرعت پخش شد و ساعتی بعد، بلندگوهای میرداماد میکروفون به دست گرفتند که چرا بدون اجازه پدر خانواده گفتید، اصلا مقصر شیطنت رسانه‌ای، است؛ ما هیچ، ما سکوت.

«کج فهمی» بازار خودرو را بهم ریخت
گویا شورای رقابت که از خواب اصحاب‌کهف با نوشداروی مجلسی‌ها بیرون آمدند، امروز نیز استخاره کرده و گفتند که برداشت نادرست یکی از وزیران از یک ابلاغیه، جاده مخصوص را به آتش کشیده و اساسا قیمت‌گذاری بر مبنای ۵ درصد زیر قیمت حاشیه بازار، اشتباه بوده است. 
سوالی پیش می‌آید، دوست عزیز عضو شورا، شمایی که مدتی مسئولیت داشتید حتی به صورت مجازی، هنگام افزایش قیمت‌ها در کدام غار مخفی بودید که حالا آفتاب به تن شریف خورده و بیرون آمدید! حال اگر تایید نظر ایشان را داشته باشیم، باید پرسید چرا چند ماه پیش این موارد مطرح نشد؟ دادگاهی شدن داماد وزیر مذکور، جرات شما را در انتقاد زیاد کرده است؟ نکند این اظهار نظر دیرهنگام به خاطر این بوده که جنابعالی هم از نابسامانی بازار خودرو منفعت می‌بردید؟

کرشمه بس است؛ کاروانی از شتر در راه است
آنقدر قیمت گوشت و مرغ را بالا و پایین کردند که آقایون در اقدامی غافلگیرکننده تصمیم به حمایت از پرورش شتر و واردات ۱۰هزار نفر شتر گرفتند. 
هنوز در خاطرمان هست کلاس دوم ابتدایی و درس شتر حیوان صبوری است و... دیگر وقت آن رسیده که به مرغ و خروس ها بگوییم کرشمه بس است، کنار بروید که کاروانی از شتر وارد می شود. البته پرورش شتر مزیت دیگری هم دارد؛ هر چه شتر ارزان تر، مبلغ دیه کمتر!

سریال افزایش قیمت، قسمت هزار و یکم
افزایش قیمت ها به صنعت تایر هم سرایت کرد و ظاهرا لاستیک سازان هم دنبال افزایش نرخ حداقل ۳۶ درصدی محصولات هستند. جالب تر اینکه این بار هم دلیل افزایش نرخ همان موجود ملعون و مرموز همیشگی است؛ دلال!

فردوسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
ع.ص.ه. فرزند مالک شرکت ساختمانی استراتوس که در روابط تنگاتنگ مفسدانه در امریکا به جرم دور زدن تحریمها در زندان بسر میبرد. از این انگل زاده ها زیاد داریم
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: