تعداد بازدید : ۷۸۵
کد خبر : ۱۹۱۷۹۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس سودناخالص را سه میلیارد ریال، سود عملیاتی را ۱۵ میلیارد ریال، سود خالص را ۱۸میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۳۱۳میلیارد ریال اعلام کرد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس در اطلاعات و صورت‌های مالی سه ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۷ سود هرسهم را ۵۸ ریال اعلام کرد.

این شرکت سودناخالص را سه میلیارد ریال، سود عملیاتی را ۱۵ میلیارد ریال، سود خالص را ۱۸میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۳۱۳میلیارد ریال اعلام کرد.

«زپارس» در سه ماه توانسته سه میلیون و ۳۳۸هزار و ۶۱۳کیلوگرم انواع محصولات خود را به ارزش ۸۳ میلیارد و ۲۶۴ میلیون ریال در بازار داخلی به فروش برساند که در نهایت به سود ۳۳میلیارد و ۲۲۸میلیون ریال دست یافته است.

این شرکت در نظر داشت طرح توسعه‌ای را آغاز کند که در قالب پروژه طرح آبیاری بارانی پروژه ۱۳۸۰هکتاری پادار تعریف کرده بود. این طرح توسعه‌ای با برآورد هزینه ۴۲۰هزار دلار تعریف شده و قرار بود در ۲۹ اسفند۱۳۹۷ به بهره‌برداری برسد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.