تعداد بازدید : ۵۳۳
کد خبر : ۱۹۱۹۳۷
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: یارانه‌های پنهان باید هدفمند و شفاف شوند. این یارانه‌ها هم به صورت نقدی و هم غیرنقدی به درستی پرداخت نمی‌شوند.

یارانه‌های پنهان باید هدفمند و شفاف شوند

به گزارش بورس نیوز، مجید ناصری‌نژاد درباره ساماندهی یارانه‌های پنهان اظهار کرد: یارانه‌های پنهان باید هدفمند و شفاف شوند. این یارانه‌ها هم به صورت نقدی و هم غیرنقدی به درستی پرداخت نمی‌شوند.

وی افزود: توجه به تولید باید در اولویت دولت قرار گیرد. در بودجه سال ۹۸، ۱۴ میلیارد تومان برای تامین کالاهای اساسی مردم تصویب کردیم که متاسفانه تا به الان از سوی دولت تایید نشده ولی باید در نهایت این میزان را برای بهبود شرایط اقتصادی اقشار کم‌درآمد و ضعیف جامعه پرداخت کنیم.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در خانه ملت ادامه داد: در شرایط فعلی موافق آزادسازی قیمتها نیستم. اگر بخواهیم به قیمت‌ها جهش داده و به سمت آزادسازی برویم در شرایط فعلی نتیجه‌ای نخواهیم گرفت، با توجه به اینکه نظارت‌ها ضعیف بوده و با تحریم‌ها روبهرو هستیم، رفتن به سمت آزادسازی قیمت‌ها شوک بزرگی به بازار وارد کرده و گرانی‌ها را تشدید می‌کند.

نماینده مردم شادگان در خانه ملت بیان کرد: بودجه سازمان‌هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد و کانون‌های حمایتی کم است که باید مورد حمایت بیشتر قرار بگیرند و افرادی که جزو این نهادها نیستند باید شناسایی شده و یارانه جدا به صورت کارت اعتباری دریافت کرده و یا یارانه نقدی ماهانه آنها افزایش یابد.

ناصری‌نژاد گفت: پرداخت یارانه نقدی به همه اقشار جامعه سیاست درستی نیست و باید یارانه افرادی که شرایط اقتصادی شان خوب است به افراد نیازمند پرداخت شود که در این راستا خانوارهایی که درآمد ماهیانه‌شان کمتر از دو میلیون تومان است باید مشمول یارانه بیشتر شوند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.