تعداد بازدید : ۵۰۵
کد خبر : ۱۹۱۹۵۰
با اخذ گواهینامه سیمان پرتلند رخ داد:
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
روند پیشرفت عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید بندر اهواز رو به پایان است و عملیات تکمیلی عرشه پل (L200) شامل جدول زنی، بتن ریزی، نصب هندریل‌ها، تمیز کاری و ... در حال تکمیل است تا به زودی این مسیر بهره برداری و به زیر ترافیک رود.
به گزارش بورس نیوز، با تکمیل این پروژه ترافیک در مسیرهای این پل که شاهراه شهر اهواز است کاهش خواهد یافت.

 
بر اساس این گزارش، روند پیشرفت عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شهید بندر اهواز رو به پایان است و عملیات تکمیلی عرشه پل (L200) شامل جدول زنی، بتن ریزی، نصب هندریل‌ها، تمیز کاری و ... در حال تکمیل است تا به زودی این مسیر بهره برداری و به زیر ترافیک رود.

 
مجری این پروژه شرکت سابیر از شرکت‌های تابعه هلدینگ سیمان تامین شستاست و درپی افتتاح وبهره برداری لاین اصلی این پروژه از میدان نخل به سمت جاده ماهشهر و بلعکس (L100 ) درخرداد 97، هم اکنون چهارلاین باقی مانده درحال تکمیل است.

گفتنی است پل شهید بندر در فلکه چهار شیر اهواز واقع است که دارای 5 مسیر (یک محور اصلی و چهار رمپ چپ گرد) است که مسیر اصلی آن از سال گذشته در حال بهره برداری است.

 
دراین خصوص ذکر این توضیح ضروری است که همزمان با تکمیل محور ) از جاده ماهشهر به سمت جنوب بزرگراه پاسداران (L200 عملیات اجرایی محور L500(از مسیر شمال به جنوب بزرگراه پاسداران به سمت جاده ماهشهر) نیز آغاز و درحال اجراست.

شایان ذکر است که محور L300 از میدان پنج نخل به سمت شمال بزرگراه پاسداران و محور L400 نیز از مسیر جنوب به شمال بزرگراه پاسداران به سمت میدان پنج نخل قرار دارد.

 

 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.