تعداد بازدید : ۵۲۸
کد خبر : ۱۹۲۲۶۱
در 12 ماهه منتهی به 29 اسفند 97 اتفاق افتاد؛
۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
شرکت کشت و دام «گلدشت نمونه اصفهان» در سال مالی منتهی به 1398/12/29 به رشد 167 درصدی سود رسید.

به گزارش بورس نیوز، شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ به ازای هرسهم ۸۴۹ ریال سود محاسبه کرد.

این شرکت سود ۸۴۹ ریالی را در حالی اعلام کرده که نسبت به سال گذشته ۱۶۷ درصد افزایش داشته است. همچنین سود عملیاتی شرکت با رشد ۱۱۱ درصدی به ۲۰۵ میلیارد ریال، سود خالص با رشد ۱۶۷ درصدی به ۲۵۴ میلیارد ریال و سود انباشته در پایان دوره با رشد ۹۶ درصدی به ۲۷۹ میلیارد ریال رسید.

در آوردی که «زگلدشت» از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه داشته اعلام شد با توجه به وجود مشتری عمده انتظار می‌رود میانگین نرخ فروش شیر در سال ۱۳۹۸ مبلغ دو هزار ریال نرخ گذاری شود. همچنین با توجه به نوسات نرخ ارز، انتظار می‌رود هزینه مواد مصرفی به دلیل افزایش در نرخ نهاده‌ها (شامل جو، ذرت و سویا) ۲۰درصد افزایش یابد.

برآورد این شرکت از تغییرات عوامل بهای تمام شده با توجه به افزایش در نرخ خرید نهادها (خوراک دام) به دلیل افزایش در نرخ ارز (دلار)، انتظار می رود بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی نسبت به دوره مشابه سال قبل (عمدتا به دلیل افزایش در نرخ خرید هزینه مواد مصرفی و افزایش در تعداد دام) ۴۶ درصد افزایش یابد.

این شرکت در تشریح برنامه‌های خود جهت تکمیل طرح‌های توسعه اعلام کرد که ساخت بهاربند تلیسه به ظرفیت ۳۰۰ راس جهت کاهش تراکم گله و همچنین ساخت بهاربند گاو شیری با ظرفیت ۳۰۰ راس به منظور افزایش ظرفیت تولید در دست اقدام قرارگرفته که بهاربند تلیسه در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید و بهاربند گاو شیری در پایان سال ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

یکی دیگر از برنامه‌های آتی «زگلدشت» که در پیش بینی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ منظور شده فروش تعداد ۱۵۰ راس تلیسه آبستن خواهد بود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: