تعداد بازدید : ۱۰۳۹
کد خبر : ۱۹۲۳۳۷
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد در کورس ژن های خوب در فساد و واکنش به فعالیت یک تعاونی بدون مجوز بعد از ۱۵ سال فعالیت و...
به گزارش بورس نیوز، اهالی جاده مخصوص که در حاشیه سازی حرف اول را می زنند، باز جنجال ساز شده اند. یکی از خودروسازان سال ها است که اقدام به ثبت یک شرکت تعاونی کرده و به اسم این تعاونی هر چه دلش بخواهد می خرد و می‌فروشد! حالا کاشف به عمل آمده که این تعاونی اصلا از بانک مرکزی مجوزی نگرفته بوده! البته همینکه برادران در ساختمان میرداماد واکنش نشان داده اند جای تقدیر دارد؛ ولی اعتراض بعد از 15 سال کمی دیر نیست؟

بازی خطرناک ژن های خوب 
یکی از ژن های خوب هم که به مدد ارتباطات پشت پرده سکان یک خبرگزاری را هم در دست داشت و با تبلیغات دروغین، پدیده شاندیز را به مردم قالب می کرد، این روزها به جرم اخلال در نظام اقتصادی در حال محاکمه هستند.


ژن های خوب این روزها نقش پسر بد را بازی می کنند. ظاهرا ویزای کشورهای اجنبی آنقدر زیر زبان شان مزه کرده که کار از چپاول جیب ملت و خرج پول های بادآورده در کازینوهای لاس وگاس گذشته و کارشان کم کم دارد بیخ پیدا می کند. شایعه اتهاماتی مطرح شده که اگر صحت داشته باشد، علاوه بر آقازاده ها، آقایان زیادی هم زیر سوال خواهند رفت.


داماد بزرگوار یکی از آقایون که این روزها در حال جواب پس دادن بابت عملکرد درخشان چند سال اخیر و بالا کشیدن پول ناقابلی است در دادگاه جنجال به پا کرده که چرا می گویید از پول اختلاس مازراتی و پورشه خریده ام؟؟؟ من از چندین سال قبل اختلاس پورشه و بی ام دبلیو داشتم! اینکه این بزرگوار از کجا آورده که در 21 سالگی پورشه داشته، بماند؛ فقط بپرسید خرید زمین 600 متری در اندرزگو و چند خودروی لوکس خارجی فقط برای هدیه به خانم منشی هم از درآمد های قبل از اختلاس بوده؟


امروز خبر تصویب نرخ 2390 تومانی شیر خام اعلام شد. البته این افزایش نرخ هیچ کس را راضی نکرده؛ دامداری ها فغان کرده اند که کافی نیست و ما نرخ 2575 تومانی می‌خواستیم. لبنی ها پیش دستی کرده بودند و دیروز از افزایش نرخ 14 درصدی صحبت کرده‌بودند و ظاهرا آن 14 درصد بدون لحاظ نرخ جدید شیر خام بوده و باید باز هم منتظر گرانی لبنیات باشیم. مردم هم که هرگز صدایشان به جایی نرسیده و طبق روال تمام این سال ها فقط سفره خود را کوچکتر می کنند.


البته وزیر کشور ظاهرا در خواب به سر می برند و فرموده اند نیمی از کالاهای اساسی در کشور کاهش قیمت داشته است! یکی از اهالی بهارستان هم در جواب ایشان گفته اند گویا جناب وزیر قیمت ها را از بقالی سر کوچه شان استعلام می کنند و نتیجه را به کل کشور تعمیم می دهند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: