تعداد بازدید : ۸۷۹
کد خبر : ۱۹۲۴۷۳
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
خروج از شرکت از زیان‌دهی و کسب سود در سال قبل را تا حد زیادی می‌توان مدیون شناسایی درآمدهای غیرعملیاتی 658 میلیارد و 700 میلیون ریالی بابت بخشودگی بدهی بانکی دانست.

خروج شیشه قزوین از زیان در سال 97 به لطف درآمدهای غیرعملیاتی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس صورت‌های مالی 12 ماهه حسابرسی نشده منتهی به پایان اسفند ماه 1397، شرکت شیشه قزوین سود خالص 100 میلیارد و 273 میلیون ریالی را شناسایی کرد که به این ترتیب شاهد خروج این شرکت از زیاندهی در سال گذشته هستیم. به این ترتیب کاهش زیان انباشته به مبلغ 1.679 میلیارد ریال و معادل 1.175 ریال به ازای هر سهم به بار نشست.

خروج شرکت از زیان‌دهی و کسب سود در سال قبل را تا حد زیادی می‌توان مدیون شناسایی درآمدهای غیرعملیاتی 658 میلیارد و 700 میلیون ریالی بابت بخشودگی بدهی بانکی دانست.

خروج شیشه قزوین از زیان در سال 97 به لطف درآمدهای غیرعملیاتی

همچنین درآمدهای عملیاتی شرکت با بیش از 28 درصد رشد به 1.772 میلیارد ریال رسید که شامل فروش 25.2 میلیون مترمربع انواع شیشه است که کاهش 11 درصدی مقادیر فروش را نسبت به سال 96 نشان می دهد. متوسط نرخ فروش محصولات شرکت در این سال با 44 درصد رشد همراه بوده است و سود عملیاتی شرکت با بیش از 110 درصد رشد نسبت به سال قبل از آن به بیش از 273 میلیارد ریال رسیده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: