تعداد بازدید : ۱۴۷۲
کد خبر : ۱۹۲۵۳۰
با مجامع باشید؛
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
مجمع سالانه شرکت « مبین وان کیش» آغاز شد.
به گزارش بورس‌نیوز، شرکت «مبین وان کیش» که سرمایه اندک ۱۰۰میلیارد ريالی دارد که در سال۹۷ با افت ۱۹درصدی، به ازای هر سهم ۷۱۸ريال سود محقق کرد.

با وجود این که سود ناخالص در پی افزایش درآمدهای عملیاتی، رشد ۴۳درصدی داشت، اما افزایش ۵۲درصدی هزینه های عمومی اداری و همچنین کاهش ۸۹درصدی سایر درآمدهای عملیاتی، اجازه صعود را به سود خالص نداد و تعدیل منفی را رقم زد.

این مجمع با حضور ۸۳درصدی سهامداران آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار بورس‌نیوز، در آغاز مجمع سالیانه مبین وان گزارشی از عملکرد سال۹۷ و برنامه های سال۹۸ از سوی هیات مدیره اعلام شد که بر این اساس، درآمد سال۹۷ این شرکت با ۹۰درصد افزایش به ۸۹۵میلیارد ریال رسید و قیمت سهام مبین وان نیز از ۷۲۲۵ ریال درسال۹۶ به ۳۳۱۵۳ریال در سال۹۷ رسیده است.

براساس اعلام مدیران این شرکت جمع قراردادهای مبین وان با شرکای خود در سال۹۶ تنها ۴۰عدد بود که در سال۹۷ با رشد ۲برابری به ۸۱عدد رسید.

همچنین، این شرکت در برنامه۹۸ خود قرار است در حوزه پیامک، شارژ، فینتک به افزایش فعالیت های اپلیکیشنی تمرکز بیشتری داشته باشد.

سال ۹۸ برای مبین وان سال اقتصاد چشمگیر نامگذاری شده است و بر این اساس قرار است تعداد اپلیکیشن های این مجموعه به ۱۸۰عدد افزایش پیدا کند.

گفتنی است، یکی از برنامه های سال۹۸ مبین وان انتقال تمامی سرویس های شرکت بر روی پلتفرم اختصاصی و افزایش پایش و نظارت بر سرویس ها اعلام شده و همچنین قرار است افزایش سرمایه سهامداران نیز اجرایی شود.

ادامه دارد ...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: