تعداد بازدید : ۱۰۳۱
کد خبر : ۱۹۲۶۷۱
مدیرعامل گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان مطرح کرد؛
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
مدیرعامل گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان گفت: گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان عزم جدی برای راه‌اندازی صنایع پایین‌دستی و تکمیل پروژه‌ PP در ایلام دارد که امیدواریم طبق زمان‌بندی‌های قبلی دو پروژه‌ی شیرین‌سازی و الفین در موعد مقرر راه‌اندازی شوند.

به گزارش بورس نیوز، «رسول اشرف‌زاده» مدیرعامل پترول پس از بازدید از پروژه‌ی تکمیل‌شده شیرین‌سازی پتروشیمی ایلام و درنشست با پیمانکاران و مدیران واحدهای شرکت از ایجاد فضای دوستانه در پتروشیمی ایلام ابراز خرسندی کرد.

وی با تمجید از روحیه‌ خودباوری، نشاط و همدلی در بین هیات مدیره، مدیریت، کارکنان و کارگران پتروشیمی گفت: پتروشیمی ایلام افتخار صنعت پتروشیمی در کشور است.

اشرف‌زاده با بیان اینکه نگاه وزیر نفت به پتروشیمی ایلام خاص و قابل توجه است، افزود: پترول و هلدینگ خلیج فارس از پتروشیمی ایلام حمایت خواهند کرد و مشکلات و نارسایی‌های این مجتمع را پوشش خواهند داد.

وی به حمایت همه جانبه‌ استاندار و نمایندگان مردم در مجلس از عملکرد مدیر عامل پتروشیمی ایلام اشاره کرد و گفت: در دیداربا استاندار ایلام و وزیر نفت و مسئولین دولت پروژه‌هایی برای این استان تدوین شد که اجرای آنها ایلام را در مسیر توسعه قرار خواهد داد.

مدیرعامل گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با اشاره به عزم پترول برای راه‌اندازی صنایع پایین‌دستی و تکمیل پروژه‌ی PP در ایلام، ادامه داد: امیدواریم طبق زمان‌بندی‌های قبلی دو پروژه‌ی شیرین‌سازی و الفین در موعد مقرر راه‌اندازی شوند.

در این نشست که جهت بررسی آخرین وضعیت پروژه شیرین سازی در سالن کنفرانس شرکت پتروشیمی با حضور مدیر عامل پترول، مدیر طرح‌های هلدینگ و رئیس و اعضای هیات مدیره برگزار شد، «شاپور تقی‌پور» مدیر عامل پتروشیمی ایلام نیز گفت: پروژه‌ شیرین‌سازی با پیشرفت بالای ۹۸ درصد در آستانه‌ی بهره‌برداری بوده و تا هفته‌ آینده نیروی انسانی و تجهیزات لازم در اختیار شرکت EIED پیمانکار EPCC جهت راه‌اندازی و بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل پتروشیمی ایلام ادامه داد: واحدهای هیدروژن و فلر تکمیل شده‌اند و در روزهای آینده گاز +C3 و +C4 به واحد شیرین‌سازی تزریق خواهد شد.

تقی‌پور از آمادگی کامل پتروشیمی ایلام برای بهره‌برداری از پروژه‌ی شیرین سازی خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت‌های همه جانبه‌ استاندار و نمایندگان مجلس، هلدینگ خلیج‌فارس و هیات مدیره پروژه‌های در دست احداث این مجتمع طبق زمان‌بندی قبلی به بهره‌برداری برسند.

مهندس اشرف‌زاده، دکتر امیری، مهندس نجفی و هیات مدیره پتروشیمی ایلام امروز صبح از پروژ‌های الفین و شیرین‌سازی بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفتند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.