تعداد بازدید : ۹۰۸
کد خبر : ۱۹۲۶۸۱
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مطرح کرد:
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: اقتصاد شهرهایی که در مسیر این خط راه‌آهن قرار دارند بالطبع رونق پیدا می‌کند به شرطی که شرکت‌های توریستی نیز بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

به گزارش بورس نیوز، شهاب‌الدین بی‌مقدار درباره احداث راه‌آهن تهران-آنکارا و تهران- وان اظهار کرد: نقش راه‌آهن در اقتصاد کشور می‌تواند بسیار موثر باشد. اقتصاد شهرهایی که در مسیر این خط راه‌آهن قرار دارند بالطبع رونق پیدا می‌کند به شرطی که شرکت‌های توریستی نیز بتوانند از این فرصت استفاده کنند.

وی افزود: رویداد تبریز 2018 موجب شد که هتل، هتل آپارتمان و بوم‌گردی در این استان گسترش پیدا کند. این رویداد باعث شد که 165 پروژه در استان آذربایجان شرقی در دست مطالعه و اجرا درآید.

این نماینده نماینده مردم در مجلس دهم بیان کرد: شرکت‌های توریستی باید با کمک هتل‌ها تلاش کنند تا بتوانند در معرفی کشورمان نقش پررنگ‌تری داشته باشند.

بی‌مقدار ادامه داد: شرکت‌های توریستی باید در فضای مجازی فعالیت خود را بیشتر کرده تا بتوانند با تبلیغ و معرفی مناطق گردشگری توریست بیشتری جذب کنند و با این روش ارزآوری بیشتری صورت می‌گیرد.

نماینده مردم تبریز در خانه ملت گفت: ما باید جاذبه‌های گردشگری کشورمان را در شبکه‌های تلویزیونی بین‌المللی معرفی کرده و به دنبال این هستیم که بتوانیم با معرفی ظرفیت‌های کشورمان کمکی برای جذب گردشگر شویم.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: