تعداد بازدید : ۲۳۹۸
کد خبر : ۱۹۲۶۹۵
آنچه در مجمع کارت اعتباری ایران کیش مطرح شد؛
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش گفت: باتوجه به نصب و راه اندازی225 دستگاه صندوق فروشگاهی در سال گذشته مبلغ کل تراکنش های این شرکت نیز رشد 48 درصدی را تجربه کرد.

به گزارش بورس نیوز، پیمان منعم طبری سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که با حضور 89.30 درصدی سهامداران برگزار شد، گفت: در حال حاضر صنعت پرداخت الکترونیک در ایران بعنوان یکی از صنایع پیشرو در کشور با فاصله ای اندک از تغییرات جهانی آن در حال رشد است.

وی ادامه داد: اکنون شرکت کارت اعتباری ایران کیش با دارا بودن سهم مناسبی از تعداد تراکنش پایانه های فروش صنعت، رتبه 5 را از میان شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت در این زمینه به خود اختصاص داده است.

طبری افزود: تا پایان اسفندماه این شرکت با دارابودن 15.76 درصد از سهم پایانه های فروش منصوبه صنعت رتبه 1 را از میان 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت در زمینه تعداد پایانه های منصوبه به خود اختصاص داده است.

سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش خاطرنشان کرد: تا پایان سال مالی 97 این شرکت با دارا بودن 14.69 درصد سهم از مبلغ تراکنش پایانه های فروش صنعت، رتبه 2 را در زمینه مبلغ تراکنش پایانه های فروش از میان 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت دارا است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد کل تراکنش های شرکت در سال گذشته نسبت به سال 96 رشد 34 درصدی را تجربه کرده همچنین متوسط سرانه تعداد کل تراکنش های پایانه های فروش شرکت نیز در اسفندماه سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد یافته است.

طبری با اشاره به رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های این شرکت در سال 97 نیز تصریح کرد: در سال گذشته 225 دستگاه صندوق فروشگاهی نصب و راه اندازی شد .

سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش درخصوص برنامه های این شرکت در سال جاری نیز تصریح کرد: بهینه سازی نرم افزارهای دستگاه های کارتخوان، تمرکز بر ابزار پذیرش درگاه های اینترنتی و موبایلی، ارائه پروژه های ارزش افزوده برروی کلیه درگاه های پرداخت همچنین ورود به فروشگاه های زنجیره ای و صندوق های فروشگاهی بعنوان برخی از برنامه های این شرکت در سال 98 محسوب می شوند.

وی ادامه داد: افزایش سرمایه از محل سود انباشته نیز از دیگر برنامه های این شرکت در سال 97 محسوب می شود.

گفتنی است؛ در ادامه این مجمع گزارش عملکرد هیات مدیره و حسابرس قرائت شد که مشروح آن را در ذیل می خوانید:


رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دورپیام هیات مدیره


هم اکنون صنعت پرداخت الکترونیک در ایران بعنوان یکی از صنایع پیشرو در کشور با فاصله ای اندک از تغییرات جهانی آن در حال رشد است. امروزه درکشور ساهد ظهور فین تک ها و استارتاپ هایی هستیم که علاوه بر استفاده از راهکارها و تکنولوژی های روز دنیا به دلیل چابکی به سرعت در حال شکل گیری و رشد هستند و فضای حاکن بر صنعت را تحت تاثیر خود قرار داده اند از سویی دیکر شرکت های پرداخت در رقابت تنگاتنگی با یکدیگر به دنبال کسب بیشتری از سهم بازار هستنذ که این امر فعالیت شرکت های صنعت پرداخت را بیش از پیش مشکل کرده است.

درفضایی به شدت رقابتی،اخذ تصمیمات استراتژیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است به گونه ای که می تواند فضای تهدید را به فرصت تبدیل کرده و موفقیت هایی را برای شرکت هایی که به درستی از آن بهره گیری می کنند به ارمغان آورد.شرکت در سال 97 توانست با اتخاذ تصمیمات مناسب که حاصل تخصص و تجربه مدیران ارشد و کارکنان شرکت بوده اهداف درنظر گرفته شده در سند راهبرد خودرا محقق و علاوه بر حفظ سهم بازار، آن را بهبود بخشد. در سال مذکور به موازات تحقق اهداف عملکردی،شرکت نایل به کسب موفقیت های زیادی در حئزه تحقیق و توسعه شد که حاصل آن معرفی محصولات و خدمات جدید و بهبود و توسعه محصولات و خدمات درحال ارائه بود.

به طور قطع فرراهم کردن فضای مناسب برای تصمیم سازی و تصمیم گیری مدیران ارشد حاصل حمایت و پشتیبانی سهامداران محترم و عملیاتی کردن این تصمیمات حاصل تلاش و پشتکار کلیه کارکنان بود که جز با استعانت از خدواند منان میسز نمی شد. امید است سال پیش رو شاهد ادامه روند موفقیت های شرکت و درخشش نام آن در صنعت باشیم.تاریخچه و معرفی شرکت کارت اعتباری ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با ماموریت «صدور و ارايه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز شماره 1592 مورخ 82/01/23 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.

شركت كارت اعتباري ایران کیش با درک ضرورت توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از فروردین ماه 1382 با ماموریت صدور و ارائه خدمات کارت اعتباری به بانک‌های ایران آغازکرد. شرکت از سال 1384 مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت و پذیرش بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را با هدف گسترش فعالیت‌های خود را در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به نظام بانکی، صنعت بیمه و بازارهای مالی بر عهده گرفت.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در شهریور ماه 1385 با تایید صلاحیت‌ها و فعالیت‌های شرکت مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) را به شرکت اعطا نمود.

شرکت ایران کیش با چشم‌انداز توسعه ابزارهاي پرداخت و پذيرش تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را بر توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا كرده است.

لازم به ذکر است؛ در سال مالی 97 به استناد مجمع عمومی فوق العاده شرکت در مورخ 21/12/97 و مجوز شماره 974/500347-102 مورخ 29/11/97 سازمان بورس اوراق بهادار مقرر شد سرمایه این شرکت از محل مطالبات حال شده و آورده های نقدی و از طریق صدور سهام جدید از مبلغ 2000 میلیاردریال منقسم به 2600 میلیون سهم 1000 ریالی افزایش یابد. درتاریخ تهیه این صورت های مالی فرآیند مرحله اول پذیره نویسی از تاریخ 17/1/98 آغاز و درتاریخ 14/3/98 به پایان خواهد رسید و باتوجه به عدم ثبت افزایش سرمایه شرکت تا تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به دارندگان حق تقدم سود تعلق نخواهد گرفت.


موضوع فعالیت شرکت


موضوع فعالیت طبق ماده 2 اساسنامه، ایجاد و اداره شبکه های گسترده رایانه ای، ارائه خدمات پرداخت مربوط با استفاده از انواع سیستم ها و مکانیزم های مرتبط از جمله خرید و فروش و اجاره و پشتیبانی دستگاه های خودپرداز و پایانه فروش و ارائه خدمات پول گذاری و پول رسانی به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری منطبق بر مقررات ناظر برارائه دهندگان خدمات پرداخت اعلام شده توسط بانک مرکزی به موجب مجوز فعالیت شماره 13437 مورخ 12/8/82 صادره توسط سازمان منطقه آزاد کیش است.


فعالیت های محوری شرکت

رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
 
چشم انداز شرکت کارت اعتباری ایران کیش

مابرآنیم تا با ارائه راه ل های مبتنی بر پرداخت الکترونیک، به اتکای گنجینه ارزشی دانش کارکنان خود، ضمن برخورداری از سود منطقی،ارتقای سطح تکنولوژی داخلی، رعایت کامل قوانین و مقررات و بهداشت محیط کار و حفظ مسئولیت های اجتماعی در جهت کسب رضایت مشتری، ارائه خدمات کنیم.


ماموریت شرکت

مابعنوان شرکتی سرآمد و مقتدر و با جایگاهی ممتاز با وسیع ترین شبکه ابزارهای پرداخت،ارائه بهترین محصولات و سریع ترین خدمات با ستادی متخصص و بکارگیری کارکنان بهره ور و وفادار در ایران و جهان خواهیم درخشید.


ارزش های بنیادین شرکت


همکاری و همدلی

نوآوری و خلاقیت

 توسعه پایدار

 کیفیت

 تعهد


سرمایه و ترکیب سهامداران


 رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور


درصد مالکیت سهامداران

رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
 


عملکرد شرکت در صنعت

اطلاعات مربوط به عملکرد شرکت براساس آخرین گزارش عملکرد شرکت های ارائه کننده خدمات پرداخت که توسط شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت( شاپرک) تا پایان اسفندماه سال 97 منتشر شده، است.

سهم تعداد تراکنش های پایانه فروش

تا پایان سال مالی 97 این شرکت با دارا بودن 10.06 درصد سهم از تعداد تراکنش پایانه های فروش صنعت رتبه 5 را از میان 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت در زمینه تعداد تراکنش پایانه های فروش دارا است.


رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
 رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور

سهم تعداد پایانه های فروش

تا پایاین اسفندماه 97 شرکت با دارا بودن 15/76 درصد از سهم پایانه های منصوبه صنعت رتبه 1 را از میان 12 شرکت ارائه خدمات پرداخت در تعداد پایانه های منصوبه دارا است.

 

رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور

 رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
سهم مبلغ تراکنش پایانه های فروش


تا پایان سال 97 شرکت با دارا بودن 14/79 درصد سهم از مبلغ تراکنش پایانه های صنعت،رتبه 2 را از میان 12 شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت در مبلغ تراکنش پایانه های فروش به خود اختصاص داده است.

 
رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور

تعداد تراکنش درگاه های اینترنتی

رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
 محصولات و خدمات شرکت


از سال 93 شرکت کارت اعتباری ایران کیش اقدام به توسعه سبد محصولات و خدمات خود کرده و در این راستا ئ با تکیه بر دانش و تلاش بی وقفه همکاران این شرکت موفق به تئلید محصولات و ارائه خدمات جدید شده است.


ارائه خدمات پرداخت موبایلی / سامانه پات

باتوجه به اهمیت حوزه ارائه خدمات موبایلی در کشور و توسعه و همه گیر شدن استفاده از موبایل در سطح جامعه، سامانه هوشمند شرکت با نام تجاری "پات" طراحی، پیاده سازی و به بازار ارائه شد که این نرم افزار دارای امکانات ذیل است:

 

رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دوررشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور
 
رشد 48 درصدی مبلغ کل تراکنش های رکیش در سال 97/ افزایش سرمایه در آینده ای نه چندان دور


 براساس این گزارش، در پایان مجمع مقررشد سود ۱۶۵ریالی به ازای هر سهم تعلق گیرد همچنین حق حضور اعضای غیرموظف و پاداش هیات مدیره نیز به ترتیب 16000000 ریال و 5000 میلون ریال تعیین شدند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۱۵۰۰ ریالی وآتی

تقسیم سود ۱۵۰۰ ریالی وآتی" در مجمع

مجمع عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
مجمع

مجمع "دپارس" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پارس دارو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ برگزار می شود.

"تماوند" تا ۱۰ روز دیگر به مجمع می‌رود

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تامین سرمایه دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ برگزار می شود.
سوددهی

سوددهی "غمارگ" از نیمه اردیبهشت ماه

شرکت مارگارین زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را تعیین کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: