تعداد بازدید : ۱۰۸۰
کد خبر : ۱۹۲۷۱۰
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به کارت زردی که به لطف اهالی جاده مخصوص به وزیر نشان دادند و توقف یک انتخابات مهم در بهارستان به بهانه ...
توقف در کار بهارستان به بهانه سنگ زنی به مجسمه شیطان

به گزارش بورس نیوز،جاده مخصوص کار دست وزیر داد!
ظاهرا تخلف اهالی جاده مخصوص و دپوی هزاران دستگاه خودرو توسط دو بازیگر اصلی صنعت، آنقدر آشکار شده که اهالی بهارستان کارت زرد نشان وزیر صمت داده اند!

یکی از اهالی بهارستان دلتنگ فرزندان غربت نشین خود شده و راهی دیار شیطان بزرگ شده تا شاید سنگی هم نثار مجسمه منحوس آزادی کند. اما جالب اینجاست که انتخابات کمیسیون بهداشت تالار بهارستان تا بازگشت ایشان از سفر به تعویق افتاده است! 

یکی از آقایون امروز اعلام کرده تمام پنجره ها به روی ما بسته شده و شاید دیگر نتوانیم نفت بفروشیم. به ایشان بفرمائید پنجره ها از مدت ها قبل بسته شده بود؛ چیزی که این روزها به روی نفت ما بسته می شود تونل های مخفی ما به دنیای بیرون بوده است. وقت آن رسیده به صنایع خصوصی و صادرات غیر نفتی توجه کنیم؛ امر مهمی که سال ها از دید شما آقایان مغفول مانده است.

محصولات لبنی آنقدر گران شده که برخی دیگر حتی نمی توانند به مهمان خود تعارف نان و پنیری کنند. حالا آقایون پشت درهای بسته در تدارک حذف ارز دولتی هستند. خودتان تصور کنید شیر گاوی که دلار آزاد نشخوار کرده، تا کجا صعود خواهد کرد. 

پادوهای خوش خدمت در ردای شرکت سرمایه گذاری
در جلسه محاکمه مدیران یکی از بانک ها که در فساد مالی گوی رقابت را از تمام کلاهبرداران جهان ربوده، مواردی مطرح شده که حیرت انگیز است. 
ظاهرا دو برادر متخلف ۳ حیاط خلوت در بانک مذکور داشته اند که از طریق این حیاط خلوت ها پول کلانی به جیب زده اند. وقتی ماجرای بالا کشیدن ۱۵۰ میلیارد تومن به عنوان افزایش سرمایه یکی از همین حیاط خلوت ها لو می رود نوکر خانه زاد خود را آراسته و به حیاط خلوت دوم می برند و بنام این نگون بخت وام می گیرند. بعد هم به راحتی بانک مذکور را وادار به پرداخت 280 میلیارد تومان برای تسویه دو قلم بدهی خود به یک بانک دیگر می کنند. با این ترفند ها دستگیری یکی از متهمان با ۱۰ چمدان ارز و طلا عجیب نیست.

یکی از مدیران ارشد شهرداری تهران امروز استعفا داد؛ طبق شنیده های ما قانون پایستگی مدیران شامل ایشان هم شده و صندلی ایشان قبلا جای دیگری آماده شده و این استعفا فقط حکم جابجایی از میدان ولیعصر به خیابان طالقانی را داشته است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: