تعداد بازدید : ۱۲۷۴
کد خبر : ۱۹۲۷۶۶
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به لگد پرانی شرکت‌ها در کدال تا مشتریانی که فقط برای دیدار روی گل وزیر، می‌آیند و می‌روند.
«راملتئون» در جیب ناظر و کدال/

به گزارش بورس‌نیوز، فصل مجامع و برگزاری مجمع کاملا آدم را یاد فردای سیزده‌بدر می‌اندازد، همان زمانی که باید پیک‌های شادی را دودستی تقدیم معلمان می‌کردیم؛ پیک‌های در ایام تعطیلی می‌خوابیدیم و بعد از بازگشت از خرگوش‌تپه تازه می‌گفتیم که پیک!! کو؟؟

حال سایت کدال کاملا همین حال و روز را پیدا کرده و بسیاری از شرکت‌ها حتی از جنس بانک‌هایی که باید از لحاظ مالی مرتبط باشند نیز درگیر تکمیل کردن گزارش‌های مالی خود هستند.

از سوی دیگر ناظر که در روزهای قرمزی بازار، قرص خواب «راملتئون» را فراموش نمی‌کند هنوز نفهمیده که بسیاری از هیات‌مدیره‌ها تغییر کرده‌اند و با گذشت چند ماه، تمایلی به اعلام در کدال ندارند زیرا ناظر یا خواب است یا زندگی کبک گونه را دوست دارد...

کلا بانک‌ها به هر نظام مالی لگد پَرانی می‌کنند، حال ۱۲شب در خانه عمو کدال را به صدا دربیاوری یا اینکه بگی ضامن بیار و اطلاعات را با سود ۱۸درصد ببر، بانک جان اطلاعات که ارث پدر گرامی نیست، منتشر کن که وقت تنگ است.

«نقدینگی» که فرزند ارشد شماست؛ «تورم» نیز نوه بزرگ شماست و «ندیده» شما هم جیب مردم را خالی کرده حال می‌گویید شناسنامه نمی‌خواهید.

توقف بیجا مانع کسب است
جالب است که سخنگوی راه‌پله‌های وزارت پول‌ساز خیابان طالقانی گفته که مشتریان فراوانی می‌آیند که اصلا مشتری نیستند و تا می‌گوییم با تخفیف حساب می‌کنیم، می‌گویند دور می‌زنیم و بر می‌گردیم؛ جالب آنجاست که مگر می‌شود به دفتر آخرین طبقه رفت و بگویید اولین مغازه است! برمی‌گردیم؛ چرا ما با کلی نامه‌نگاری رسمی نمی‌توانیم برویم و برگردیم که برویم و دو تا سوال بپرسیم!!! کاش کمی شفافیت به جامعه تزریق شود اما شفافیت نهادهای دولت بیشتر شبیه قیر است تا آب زلال!

ایران تحریم شده، آمریکا که نه!
سیگارساز خیابان قزوین گویا با ارزی که باید گوشت و مرغ و رفاه به مردم تزریق شود، بساط دود مردم را با نرخ آزاد و ارز دولتی فراهم می‌کند؛ ارز ۴۲۰۰ تومانی به یک شرکت آمریکایی- انگلیسی (B.A.T)(British American Tobacco) که در تهران دفتر دارد پرداخت شده تا از زیمباوه و برزیل تنباکو وارد کشور شود.
دود شما پُر فشار دوستداران جیب کشور.

صدای آقای شیر در جاده هراز
لبخندی که سازمان جردن نشین به گرانی‌های شیر زد، گویا تولیدکننده بزرگ را از آمل به این فکر انداخته که تولیدات ما، ارزان بوده چراکه شیر ارزان است؛ خودتان می‌گویید شیر؛ شیر که نباید قیمت خون باشد ؛ آقای تولیدکننده عزیز، از اشتغال‌زایی شما ممنونیم اما نباید حقوق کارگران را که از جیب ملت با افزایش‌های پیاپی گرفت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: