کد خبر : ۱۹۲۸۲۷
تا پایان شهریور ماه انجام می شود؛
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان جشنواره برگزار می‌شود.

به گزارش بورس نیوز، سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ترویج کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور، فراهم آوردن بستری مناسب برای همکاری‌های علمی و فناوری در سطح جهانی و شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان جشنواره برگزار می‌شود.

مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، کشاورزی و منابع طبیعی، طرح موفق در تولید ملی، فناوری‌های شیمیایی، معماری و شهرسازی، برق و کامپیوتر، محیط زیست، فناوری نانو، مکاترونیک، علوم پایه، مکانیک، هوافضا، عمران و هنر از زمینه‌های علمی مورد پذیرش در سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی است.

متقاضیان می‌توانند تا پایان شهریور ۹۸ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی www.khwarizmi.ir نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی - جشنواره بین‌المللی خوارزمی اقدام کنند.

گفتنی است مهلت ثبت‌نام در بیست‌ویکمین جشنواره جوان خوارزمی نیز با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان در میان جوانان، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران جوان کشور، تسهیل مسیر تجاری‌سازی و کاربردی کردن نتایج تحقیقات جوانان کشور و شناسایی و معرفی استعدادها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی و حمایت از برگزیدگان تا پایان تیرماه ۹۸ است.

متقاضیان متولد ۱۳۶۳/۱/۱ به بعد می‌توانند تا پایان تیرماه ۹۸ به پایگاه اطلاع‌رسانی www.khwarizmi.ir مراجعه و در سامانه جامع جشنواره‌های خوارزمی - جشنواره جوان خوارزمی ثبت‌نام کنند


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: