کد خبر : ۱۹۲۸۴۲
مدیرعامل پروپیلن جم خبر داد:‏
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
در ایران ۶شرکت تولیدکننده پلی‌پروپیلن در کشور وجود دارد که باید برای تولید پایه‌های مختلف به تفاهم دست پیدا کنند بنابراین این مهم در کارگروه پلی‌پروپیلن کشور پی گیری خواهد شد.

بهمن بهزادی مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن جم در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت پروپیلن جم یکی از بهترین شرکت‌های پتروشیمی موجود در کشور است و آینده بسیار روشنی برای این شرکت متصور هستیم.

وی ادامه داد: عملکرد این مجموعه به‌خوبی نشان می‌دهد که شرکت وضعیت خوب و پویایی خواهد داشت و سهامداران ما  باید در انتظار اتفاقات خوبی باشند.

بهزادی با تأکید بر این مطلب که گام و استراتژی مجموعه پلی‌پروپیلن جم بر دو محور استوار است گفت: در سال رونق تولید به تولید بهای بیشتری خواهیم داد. وقتی محصول پروپیلن صادر می‌شود به‌عنوان یک رئومتریال می‌بینیم اما وقتی از همین مواد در ساخت موکت، رافیا، گونی، ظروف آشپزخانه، پاکت بسته بندی پفک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود، ارزش‌افزوده بیشتر و نیاز داخلی برطرف می‌شود.

وی با اشاره به استفاده صنعت قطعه‌سازی از تولیدات پلی‌پروپیلن جم افزود: این مهم برای ما مایه افتخار است زیرا هم ارزش‌افزوده در کشور خودمان ایجادشده و در ثانی نیاز داخلی را پوشش می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن جم ضمن اشاره به همکاری و تعامل مناسب شرکت با بورس کالا گفت: ما جزو مجموعه‌هایی هستیم که بالاترین عرضه‌ها را در بورس کالا داشته است. نیاز کشور به پروپیلن، بر اساس مجوزهایی که وزارت صمت داده خیلی بیشتر از تولیدات فعلی در داخل است یعنی دیم‌اند ما خیلی بیشتر از تولید ما است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع

اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع " بپاس "

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.

" بکام " سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار می‌شود.
قطار افزایش سرمایه در مجمع به

قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: