کد خبر : ۱۹۲۸۴۲
مدیرعامل پروپیلن جم خبر داد:‏
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
در ایران ۶شرکت تولیدکننده پلی‌پروپیلن در کشور وجود دارد که باید برای تولید پایه‌های مختلف به تفاهم دست پیدا کنند بنابراین این مهم در کارگروه پلی‌پروپیلن کشور پی گیری خواهد شد.

بهمن بهزادی مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن جم در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز ضمن بیان این مطلب گفت: شرکت پروپیلن جم یکی از بهترین شرکت‌های پتروشیمی موجود در کشور است و آینده بسیار روشنی برای این شرکت متصور هستیم.

وی ادامه داد: عملکرد این مجموعه به‌خوبی نشان می‌دهد که شرکت وضعیت خوب و پویایی خواهد داشت و سهامداران ما  باید در انتظار اتفاقات خوبی باشند.

بهزادی با تأکید بر این مطلب که گام و استراتژی مجموعه پلی‌پروپیلن جم بر دو محور استوار است گفت: در سال رونق تولید به تولید بهای بیشتری خواهیم داد. وقتی محصول پروپیلن صادر می‌شود به‌عنوان یک رئومتریال می‌بینیم اما وقتی از همین مواد در ساخت موکت، رافیا، گونی، ظروف آشپزخانه، پاکت بسته بندی پفک، شیرینی و شکلات استفاده می‌شود، ارزش‌افزوده بیشتر و نیاز داخلی برطرف می‌شود.

وی با اشاره به استفاده صنعت قطعه‌سازی از تولیدات پلی‌پروپیلن جم افزود: این مهم برای ما مایه افتخار است زیرا هم ارزش‌افزوده در کشور خودمان ایجادشده و در ثانی نیاز داخلی را پوشش می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت پلی‌پروپیلن جم ضمن اشاره به همکاری و تعامل مناسب شرکت با بورس کالا گفت: ما جزو مجموعه‌هایی هستیم که بالاترین عرضه‌ها را در بورس کالا داشته است. نیاز کشور به پروپیلن، بر اساس مجوزهایی که وزارت صمت داده خیلی بیشتر از تولیدات فعلی در داخل است یعنی دیم‌اند ما خیلی بیشتر از تولید ما است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع

سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع "سدشت" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
مجمع

مجمع "بگیلان" ۶۱۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت توسعه مسیر برق گیلان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "وسبحان" با چاشنی افزایش سرمایه

مجمع فوق العاده شرکت سرمايه گذاري سبحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "خفنر" بخوانند

شرکت فنرسازی خاور از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.