کد خبر : ۱۹۲۹۲۷
۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش بورس نیوز، این سرمایه گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خورداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۴۶۴ میلیارد و ۹۵۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶ هزار و ۳۸۸ و ۸۰۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۰۹ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۷۴ میلیارد و ۴۸۷ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با افزایش ۴۹۰ میلیارد و ۱۸۹ میلیون ریال معادل ۶ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال محاسبه شد.

»وبهمن» تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷۸ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال به مبلغ ۳۲۶ میلیارد و ۴۶۵ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴۷ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۸۸ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال خریداری کرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کگاز " در آبان ماه سود نمی دهد

گروه صنایع شیشه و گاز از تغییر زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " بمیلا " در آبان ماه در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد برگزار می‌شود.
گردهمایی

گردهمایی " ختراک " با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵برگزار می شود.
سوددهی

سوددهی " ثنام " از ماه آینده آغاز می شود

شرکت نام آوران مهندسی از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: