کد خبر : ۱۹۲۹۷۴
در دوره ۱۲ماهه رخ داد؛
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
شرکت لامپ پارس شهاب در دوره یاد شده، مبلغ ۱۸۰ میلیارد و ۹۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۱۱ هزار درصد افزایش داشته است.

سود خالص بیش از 180 میلیارد ریال برای «بشهاب»

به گزارش بورس نیوز، شرکت لامپ پارس شهاب با سرمایه ۱۶۲ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت لامپ پارس شهاب در دوره یاد شده، مبلغ ۱۸۰ میلیارد و ۹۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۱۱ هزار درصد افزایش داشته است.

این شرکت بورسی، افزایش فروش و از طرف دیگر کاهش بهای تمام شده فروش را از جمله دلایل عمده افزایش سود هر سهم نسبت به دوره مالی پیشین ذکر کرده است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت لامپ پارس شهاب نسبت به گزارش حسابرسی نشده، ۵ درصد رشد به سبب کاهش بهای تمام شده فروش مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۸۴ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

«بشهاب» در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ یک میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت لامپ پارس شهاب در صورت‌های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ یک هزار و ۵۵ ریال و سود خالص را مبلغ ۱۶۵میلیارد و ۱۸۱ میلیون ریال اعلام کرده است.

همچنین بر اساس این گزارش، «بشهاب» در برآورد خود از تغییرات نرخ فروش محصولات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ اعلام کرده است در این دوره نرخ فروش محصولات متناوب با نرخ مواد اولیه که عمدتا وارداتی است، تغییر خواهد داشت.

شرکت شرکت لامپ پارس در برآورد خود از تغییرات عوامل بهای تمام شده در دوره یاد شده، اعلام کرده است: در این دوره با توجه به سطح عمومی قیمت‌ها و افزایش نرخ مواد اولیه داخلی و پیش‌بینی افزایش نرخ ارز انتظار می‌رود بهای تمام شده افزایش یابد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: