تعداد بازدید : ۲۰۱۸
کد خبر : ۱۹۲۹۹۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بحث پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران بوده که این موضوع نیز باید خیلی زود باید توسط دیوان پیگیری و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پورابراهیمی داورانی درباره راه‌اندازی نشدن سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران، اظهار کرد: دیوان محاسبات باید هرچه سریع‌تر گزارشی درباره راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران به مجلس ارائه دهد، زیرا از زمان اجرای آن گذشته اما هنوز عملیاتی نشده است.

وی افزود: مساله دیگر که این روزها مطرح شده بحث پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران بوده که این موضوع نیز باید خیلی زود باید توسط دیوان پیگیری و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم کرمان در خانه ملت ادامه داد: دیوان ناظر مجلس بر عملکرد قانونی دستگاه‌ها چه قوانین بودجه‌ای و چه قوانین نظارتی بوده که باید درباره راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران و پرداخت حقوق‌های نجومی گزارشی به مجلس ارائه کرده و پاسخگو باشد.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: پرداخت‌های نجومی باعث ورود مجلس به ماجرا شد. مجلس در راستای ساماندهی حقوق‌ها و پرداخت‌ها که عدد و رقم آن مشخص نبود، اقدام کرده و در قانون برنامه ششم توسعه چارچوب حقوق‌ها را مشخص و معین کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گر چنین موضوعی صحت داشته باید با خاطیان برخورد کرده و گزارش آن را به مجلس ارائه دهد و اگر کذب است باید بگوید پرداخت حقوق‌های نجومی وجود خارجی ندارد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: