کد خبر : ۱۹۲۹۹۱
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بحث پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران بوده که این موضوع نیز باید خیلی زود باید توسط دیوان پیگیری و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پورابراهیمی داورانی درباره راه‌اندازی نشدن سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران، اظهار کرد: دیوان محاسبات باید هرچه سریع‌تر گزارشی درباره راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران به مجلس ارائه دهد، زیرا از زمان اجرای آن گذشته اما هنوز عملیاتی نشده است.

وی افزود: مساله دیگر که این روزها مطرح شده بحث پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران بوده که این موضوع نیز باید خیلی زود باید توسط دیوان پیگیری و گزارش آن به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم کرمان در خانه ملت ادامه داد: دیوان ناظر مجلس بر عملکرد قانونی دستگاه‌ها چه قوانین بودجه‌ای و چه قوانین نظارتی بوده که باید درباره راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران و پرداخت حقوق‌های نجومی گزارشی به مجلس ارائه کرده و پاسخگو باشد.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: پرداخت‌های نجومی باعث ورود مجلس به ماجرا شد. مجلس در راستای ساماندهی حقوق‌ها و پرداخت‌ها که عدد و رقم آن مشخص نبود، اقدام کرده و در قانون برنامه ششم توسعه چارچوب حقوق‌ها را مشخص و معین کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گر چنین موضوعی صحت داشته باید با خاطیان برخورد کرده و گزارش آن را به مجلس ارائه دهد و اگر کذب است باید بگوید پرداخت حقوق‌های نجومی وجود خارجی ندارد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: