تعداد بازدید : ۱۵۴۸
کد خبر : ۱۹۲۹۹۲
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به مدیرانی که بزنگاه‌ها خاموش می‌شوند و جنگی به تلخی یک سرمایه‌گذاری در وقت سوددهی حبابی یک شرکت.
پتروشیمی موردنظر در شبکه موجود نیست/ قندی تلخ برای سرمایه‌گذار

به گزارش بورس‌نیوز، صف‌نشینی عادت بد این روزهای اقتصاد کشور بوده و از صف گوشت، روغن، بنزین گرفته تا صف ورود شرکت‌هایی خاص به تابلوهای خیابان حافظ اما نکته جالب‌تر، گویا شعبه‌ای جدید از یک پتروشیمی در وسط صحرای محشر به پا شده زیرا هیچکدام از مدیران این شرکت گوشی آنها آنتن ندارد تا داغی آتش‌سوزی شب گذشته را اطلاع‌رسانی کنند اما کبک داستان امروز ما گویا سرش در وسط این صحرای سوزان در برف گیر کرده و خنکی پاسخ و شفاف‌سازی را به داغی یک خبر دست‌اول عوض کرده است.
میکروفون ما برای بلندگوهای این شرکت، سازمان بالاسری و حتی هلدینگ تحریمی آنها نیز باز است تا هرگاه خنکی برف دیگر دلچسب نبود، چهچهی نیز برای ما بزنند.

قندی که برای سرمایه‌گذار تلخ شد
اخیرا یکی از قندی‌ها که نوسانات آن در بازارهای ته‌چاهی برای سهامداران شیرین شده، گویا طی آخرین معاملات حجم بالایی از معاملات آنها باطل شده است اما خبرهای تازه حکایت از آن داشته که مجمع این شرکت بسیار بسیار پُر خبر خواهد بود گویا همانگونه که برانکو رفت، قرار است یک سرمایه‌گذاری از دل این قندی خراسان‌نشین نیز بیرون رود و جنگ مدیریتی بین آنها بالا گرفته است.

قهری که گویا راست بود
خبری آمد که آقای حامی بزرگ که حمایت‌های او از واژه «تکرار می‌کنم» نیز قوی‌تر به نفع کاندیدای آن روزها تمام شد، در آخرین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با ناراحتی در حال ترک آن گعده بود که رئیس بهارستان برای دلجویی حتی دست او را گرفته که ترک حیاط نکند و حتی در جلسه هیات دولت نیز مرد دیپلماسی برای حضور معاون اول دست به دامان مذاکرات شد.

استارت‌آپ‌های دیروز، بازی‌های امروز
بسیاری از استارت‌اپ‌ها شاید در نگاه نخست راهی به سمت پیروزی نداشته باشند اما در برخی مواقع این استارت‌آپ‌ها تنها برای عمری زودگذر و مدت‌دار برای ورود و بازارشکنی داخلی در دسترس عموم قرار می‌گیرند تا زمانی که برند مقابل آنها بزرگ شود و همزمان با این بزرگ‌شدن، بازی ضعیف شدن و مرگ طبیعی استارت‌آپ آغاز می‌شود.
البته این بحث گویا برای این شرکت پرحاشیه استارت‌آپی که گویا ورود آن به بازارسرمایه منتفی شده و بیشتر به فکر مسافرکشی و غذارساندن است، نیز وجود داشته است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: