کد خبر : ۱۹۳۰۲۵
در دوره یک‌ماهه منتهی به خرداد سال جاری رخ داد:
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۱۶میلیارد و ۸۵۴میلیون ریال به مبلغ ۱۵۳میلیارد و ۴۹۴میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۳۶میلیارد و ۶۴۰میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با سرمایه یک هزار و 800 میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به 31 خرداد 98 را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به 31 خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 2 هزار و 846 میلیارد و 513 میلیون ریال و ارزش بازار معادل 6 هزار و 602 میلیارد و 799 میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمامشده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش 13 میلیارد و 976 میلیون ریال به 2 هزار و 832 میلیارد و 537 میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران با افزایش 8 میلیارد و 201 میلیون ریال معادل 6 هزار و 611 میلیارد ریال محاسبه شد.

«وصنا» تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل 116 میلیارد و 854 میلیون ریال به مبلغ 153 میلیارد و 494 میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت 36 میلیارد و 640 میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده 102 میلیارد و 878 میلیون ریال خریداری کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " کفرآور " در سومین روز آبان

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های سیمان شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ برگزار خواهد شد.

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: